Pilot, který pravděpodobně sestřelil let MH17, spáchal sebevraždu

Pilot, který pravděpodobně sestřelil let MH17, spáchal sebevraždu

Ukrajinský pilot Vladislav Vološin, kterého jeho kolega Jevgenij Agapov obvinil z účasti na sestřelení Boeingu 777 letu MH17, spáchal sebevraždu.

Vezměte prosím na vědomí, že západní média hlavního proudu se uplula na příběh, že byl „pilot obviněn Ruskem,“ což je obvinění, které ve skutečnosti pochází od jeho kolegy, který byl poté nucen opustit Ukrajinu a utekl do Ruska.

Jak uvádí ukrajinská média, Vološin se zastřelil pistolí Makarov. Lékaři se jej pokusili zachránit, ale zemřel v nemocnici.Podle příbuzných zesnulého Vološin trpěl v posledních dnech depresemi, mluvil o potížích v práci a vyjadřoval znepokojující myšlenky. Bylo zahájeno trestní řízení v souladu s 1. čl. 115 trestního zákona „úmyslného zabití“ – tento článek by zvolen kvůli zvláštnostem u vyšetřovacího řízení.

Od ledna 2018 Vološin řídil mezinárodní letiště Mykolaiv. Předchozí ředitel byl zadržen při pokusu dát úplatek guvernérovi, ale ukrajinská média opakovaně tvrdila, že odmítl podepsat nelegální dokumentaci. Vološin tyto dokumenty okamžitě podepsal poté, co byl jmenován do funkce výkonného ředitele.

Dva dny po katastrofě letu MH17 Vološin získal Řád odvahy ukrajinských leteckých sil. Podle svědectví Evgenyho Agapova, který unikl do Ruska, bylo letadlo Boeing 777 sestřeleno letounem Su-25 ukrajinského letectva, pilotovaným výše uvedeným pilotem: „Bojová mise byla provedena z letiště Dnipropetrovsk.“ Podle jeho svědectví osobně viděl, jak byl Vološinovův letoun vybaven raketami typu R-60 vzduch-vzduch před jeho odletem, kterými není Su-25 za běžných okolností vybaveno.

  

(Fort-russ/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Pilot, který pravděpodobně sestřelil let MH17, spáchal sebevraždu

  • Taky ho mohli sami zabit, aby nezpival pravdu. To se jim nehodilo do jejich lzi o sestreleni raketou Buk z Ruska!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*