PhDr. Marek Ženíšek, Ph.D je doslova exkluzivní nablblo

PhDr. Marek Ženíšek, Ph.D je doslova exkluzivní nablblo

TOP 09 dnes představuje skanzen ideologických superpravicových idiotů, kteří nepřemýšlejí, nevidí a jsou zcela mimo realitu myšlení převažující části rozumných občanů této země. Vedle Kalouska se dere na výsluní PhDr. Marek Ženíšek, Ph.D. Vůl.

Číst názory PhDr. Marka Ženíška, Ph.D (naschvál uvádím všechny jeho tituly, aby se ukázalo, že i naprostý myšlenkový kretén může mít doktorát před jménem i za jménem) u mně vždy vzbuzuje neskutečně veselí. A zároveň víru, že bude-li tandem Kalousek – Ženíšek tak pokračovat, i pravicoví voliči to nakonec hodí někomu jinému a onen pochybný útvar zvaný TOP 09 zmizí z politické scény.

Fakt jsem až kuckal smíchem nad tím, že tento muž chtěl vyvolat proces velezrady proti Miloši Zemanovi, že neodmítnul úvahu, že za obě pomatené děvuchy (a to je ten nejslabší výraz) byla zaplacena částka v dolarech rovnající se 150 miliónům Kč.

Jiří Vyvadil
Jiří Vyvadil

Především mě fascinuje bohorovná povýšenost všech politiků, že se domnívají, že tato informace měla zůstat utajena a k tomu hysterické duo Kalousek – Ženíšek tvrdí, že tím je ohrožena bezpečnost občanů této země.

Opak je pravdou. Je  dobré, že to víme. A už nikdy se to nesmí opakovat, alespoň v takovém obdobném případě. Ty dívky zjevně nemohly být normální. Normální člověk nejede na blind do oblasti zesíleného islamistického nebezpečí. Pokud tam jede, buď se chce  přidat k islamistickým bojovníkům a u žen, nabídnout své klíny talibánským bojovníkům.

Je naprosto správné, že to víme a pane Ženíšku a pane Kalousku 99,9% občanům naprosto žádné nebezpečí nehrozí. Jsou totiž normální. A jestli 0,1%, kteří k islamistům chtějí směřovat nebezpečí hrozí, je to zcela v pořádku.

Ať si je klidně islamisti podříznou. Každý je strůjcem svého osudu.

Ovšem chce-li tandem Kalousek – Ženíšek vyrazit podobným směrem jako ony dívky, není tím ohrožena bezpečnost státu.

Naopak. Stát by se zbavil svých škůdců.

 

Judr. Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “PhDr. Marek Ženíšek, Ph.D je doslova exkluzivní nablblo

  • Ve skutečnosti politiky nerozčílilo, že se teroristi dozví, že platíme výkupné a výpalné, jaké si řeknou. Oni to dobře ví. Politiky rozčílilo, že se to provalilo u nás – voličů. Velmi to ohrozilo jejich koryta. To vidí jako bezpečnostní riziko.
    Nikdo mi nevymluví, že politici platí výkupné nebo mění zadržené teroristy za jejich „uneseného“ advokáta jen tak zadarmo. Motivace musela být silnější, než strach z hněvu USA a voličů, takže velká.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*