Pevnost Evropa má nepřítele již dávno uvnitř aneb jak islamisté infiltrují Evropu

Pevnost Evropa má nepřítele již dávno uvnitř aneb jak islamisté infiltrují Evropu

Konvička, Okamura, Lidinský a spol. Se rvou mezi sebou a muslimové v pražské mešitě se zatím modlí za to, „aby Alláh nechal zvítězit islám“ a pokračuji dál v posilování svého vlivu na naše politiky a media.

Modlitbám pražských muslimů za vítězství islámu a posílení jejich komunity se věnuji ve svém článku zde: V pražské mešitě se modlí, aby Alláh nechal zvítězit islám a posílil muslimy. Veřejnosti ukazují tvář liberální a mezi sebou kážou islámský imperialismus!

Jenže není vše černobíle. V těchto dnech naše společnost řešila, a možná víc než ta anglická, že se starostou Londýna stal muslim. V debatách na internetu jsem četl od diskutujících, že to je díky muslimskému přistěhovalectví, je to blbost. Přesněji je to mnohem horší.

Většinu obyvatel Londýna netvoří muslimové, těch tam je asi 12% a „muslimský“ starosta byl zvolen převážně ateisty a křesťany, protože dohromady je ateistů a křesťanů v Londýně přes 65%! Také ho musela volit velká většina bělochů, protože bělochů je v Londýně 59%.

Jak to, že byl tedy muslim zvolen většinou nemuslimů?

Je to díky sílícímu socialismu a multikulturalismu mezi obyvateli Londýna. Khan patří mezi přední anglické socialisty, a socialisté museli před několika roky řešit, co dělat, když jim mizí voličstvo, jelikož čím lépe se Angličané měli, tak tím méně volili socialisty. Inu socialisté to vyřešili jednoduše, prostě začali podporovat masový příchod uprchlíků (politicky nekorektně imigrantů) a získání volebního práva. Nepřipomíná Vám to něco? Ano i u nás sociální demokraté z tzv. Nové levice podporují masový příliv uprchlíků a chtějí jim dát volební právo i bez českého občanství, proč asi??

Evropská levice již dávno nezískává voliče mezi chudými Evropany, ale mezi uprchlíky nastěhovanými do Evropy

Ano, nejde o žádnou konspiraci, ale o prostý fakt. Nejsilnější voličskou základnu nemá dnešní západoevropská levice mezi chudými Evropany, ale v přistěhovaleckých ghetech! Nás v ČR tento vývoj teprve čeká, naše česká sociální demokracie ještě potřebuje k přežití hlasy Čechů a Moravanů, ale jakmile se jim podaří prosadit příliv uprchlíků k nám, tak bude následovat podobný vývoj, jako v západní Evropě.

Není to konspirace?

Někdo se může ptát jestli nejde o konspirační teorii, bohužel nejde. Například již před několika roky Idnes.cz zveřejnil tuto informaci: „Labouristická strana už v minulosti čelila kritice za to, že se podporou imigrace vytvořením multikulturní společnosti snažila oslabit konkurenční konzervativce, kteří se opírají především o středostavovské voliče. Vyplývalo to z dokumentů vlády Tonyho Blaira z roku 2001, které byly v říjnu 2009 uveřejněny v několika britských novinách.“ Zdroj.

A jak do toho zapadají muslimové?

Již vícero světových medií informovalo o únicích informaci z evropských tajných služeb, že cílem muslimů je infiltrovat se do různých politických stran: Naposledy tento názor zopakoval ředitel Centra pro asymetrické hrozby Lars Nicander, který je považován za jednoho z největších expertů na boj proti extremismu. Na zpravodajské televizi TV4 konstatoval, že mu infiltrace islamistů připomíná období studené války, kdy se do demokratických politických stran a dalších organizací infiltroval Sovětský svaz. „Vidím tady skutečně velkou podobnost, protože stejně jako islamisté dnes snažili se také Sověti infiltrovat různé demokratické strany.“ Pokračování zde.

Tato infiltrace neprobíhá přímočaře, jako za Sovětského svazu, ale řetězově. Mnohdy infiltrátor si ani nemusí uvědomovat, že slouží zájmům šíření islámského vlivu. Mnohdy je takový muslim z pohledu pravověrných muslimů hříšníkem (nedodržuje islámské příkazy a zákazy), ale protože se jim hodí do jejich záměrů, tak ho podporují. Myslím si, že přesně takovým příkladem je i nový londýnský starosta. A zároveň si myslím, že se skutečnou integraci muslimů moc nepomůže. Podrobnosti zde. O politice muslimů jak islamizovat Českou republiku se podrobně rozepisuji v knize Eurabia – mýtus nebo realita budoucnosti? A knize Islám a islamismus v České republice.

Poslanci Úsvit národní koalice pořádali v parlamentu konferenci Pevnost Evropa, jistě je to zajímavé, ale má to jednu chybu. Pevnost Evropa má již totiž dávno děravé zdi a je infiltrovaná islamisty, takže …

Takže my ani tak nepotřebujeme antiislámské politické strany, jako potřebujeme skutečnou organizaci, která bude skutečně pracovat na monitorování a odhalování postupující islamizace. Bohužel ze současných českých organizací se skutečnému monitorování a zkoumání islamizace nevěnuje ani jedna, všem více vyhovuje snažit se získat politické funkce a pod.

(gwdbooks.com)
(gwdbooks.com)


Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Pevnost Evropa má nepřítele již dávno uvnitř aneb jak islamisté infiltrují Evropu

 • Dobrý den, mám několik dotazů.
  Až tady budou muslimové v Evropě v převaze a bude nastolena šáría, bude tato vykonána i zpětně ??.
  Neboť dámy typu p. Žilkové, za své jednání budou kamenovány, za zlodějiny a podvody budeme mít jednotuké nebo bezruké politiky. Kolik sluníčkářek bude mezi nimi, nechť si srovnají sami v sobě.
  Až tady bude nastolen životní styl muslimů, bude mi odepřen toaletní papír ????
  Používá toaletní papír předseda muslimské obce ??? Pokud ano, nehová se jako ti, které má následovat. Andy

 • Proč tolerujeme USA jejich válčení a rozpínavost a prezentujeme tuto zemi jako něco co by mělo být naším vzorem ? Nikdo se dnes nepozastavuje, že Amerika byla první, kdy použila atomové zbraně. Kdyby to byl jiný stát např. Rusko tak to mají do dneška aspoň jednou měsíčně na talíři. A přitom v Americe se běžným lidem vůbec dobře nežije populace je zblblá a běda když někdo onemocní nepojištěný, kterých je velmi mnoho. Všichni tam většinou mají zbraně a jsou jako pominutí. Už i malé děti vlivem svých nezodpovědných rodičů mohou použít zbraň jako hračku i se několikrát stalo to, že zabili příslušníka rodiny. V Americe jsou také zony, kde většinou sídlí černošské obyvatelstvo a běžný člověk i policie tam z toho má strach. Přitom rovnoprávnost černochů a bělochů asi do dneška neexistuje. A Evropská unie ta je snad úplně pominutá a pod vlivem USA. Dokonce si myslím když v některých našich stranách vzrůstá odpor proti této západní manipulaci tak někteří lidé jsou tak zvaně stranokazy a přitom se tváří, že mu jde o stejnou věc. Je to taktika, protože kdyby lidé táhli za jeden provaz tak nikdo negativní nemá šanci s námi manipulovat. Export islamistů a jiných multikulty je trumfem v rukou těch, kteří chtějí si v Evropě zaválčit.

 • Zvláštní způsob vedení válek. Nejprve rozbombardujeme cizí země jako spolupachatelé a členové NATO, pak ty lidi pozveme k sobě domů. Naprosto chápu, že pozvání využijí za účelem pomsty. Proč si je nepozvou USA jako hlavní viník nestability v těch regionech? Prostě ví, že jsou ve válce a nelze si nepřátele zvát domů. Cílem USA je destabilizovat Evropu, aby byla na USA více závislá. Probuďme se už konečně a přestaňme USA a Brusel poslouchat jako ovce.
  Už v krajských a senátních volbách dejme jasně najevo, že pro patolízaly není v naší politice místo. Hlavně Sobotka musí utrpět debakl, aby to pochopil.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*