Petroglyfy a sochy objeveny na Marsu

Petroglyfy a sochy objeveny na Marsu

Jedná se konečně o důkaz, že byla planeta Mars obydlena v dávné minulosti? Jedna fotografie zveřejněná kosmickou agenturou NASA zřejmě ukazuje zbytky sochy napůl pohřbené v marťanské půdě. Podle nadšenců a badatelů UFO, má socha napůl pohřbená na Marsu na svém povrchu jasné petroglyfy.

„Starověká rytina“ obletěla sociální média, kde lidé k objevu zanechali velké množství komentářů. Tyto marťanské petroglyfy se přidávají k dlouhému seznamu nevysvětlitelných objevů na rudé planetě, které byly nalezeny kosmickou agenturou NASA.

Humanoidní socha, helma, krychle, stehenní kosti a ozubené kolo jsou jen některé z tajemných „artefaktů“, vyfotografovaných prostřednictvím NASA vozítka Curiosity Rover. Jedná se o pareidolii nebo o skutečné důkazy?

artefakty na marsu

Stále probíhá debata o původu objevů na Marsu. Zatímco mnoho lidí pevně věří, že Mars byl v dávné minulosti obydlen, a dnes o tom objevujeme důkazy, jiní lidé, kteří jsou více skeptičtí, věří, že ve skutečnosti vidíme pouze to, co chceme vidět, a že všechny objevy lze přičíst pareidolii.

Nyní s objevem tekoucí vody na rudé planetě, je těžké uvěřit, že by byl Mars v dávné minulosti obydlen? Když byla rudá planeta velmi podobná Zemi, s atmosférou, řekami a dokonce i s vegetací, mohla by mimozemská civilizace na Marsu vzkvétat, před mnoha tisíci lety, jak tvrdí někteří výzkumníci, jako Dr. Brandenburg?

Co když se díváme na zbytky staveb, chrámů a artefakty na Marsu? Co když byla marťanská civilizace ve skutečnosti zničena, jak je přesvědčen Dr. Brandenburg? Dr. John Brandenburg má doktorát z teoretické fyziky plazmatu z University od California a v současné době pracuje jako plazmový fyzik u Orbital Technologies v Madison, Wisconsinu. Podle Dr. Brandergurga existuje dostatek důkazů k prokázání, že na rudé planetě v dávné minulosti došlo nejméně ke dvěma masivním jaderným výbuchům.

artefakty na marsu 3

Teorie navržena Dr. Brandergurgem je založena na stopách uranu a thoria, které byly nalezeny na povrchu Marsu. Tato marťanská civilizace byla vyhlazena jinou nepřátelskou rasou, pocházející někde z vesmíru, varuje Dr. Brandergurg a dodává, že by naši civilizaci mohl čekat stejný osud.

Jedná se skutečně o důkazy „struktur“ starověkých civilizací na Marsu?

artefakty na marsu 2

https://www.youtube.com/watch?v=vMiU75t0GNw

Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Petroglyfy a sochy objeveny na Marsu

  • Ja už vyše 30 rokov tvrdím, že sme prišli z Marsu. Mars, podľa fotografií, mi vždy pripomínal film Planéta opíc – tie ruiny. Kľudne to mohlo byť tak, že sa časť ľudí zachránila na Zemi a za sebou zanechali zničenú planétu. A statočne ničíme ďalšiu. Myslím, že takáto teória o pôvode ľudí z Marsu je dostatočne šialená na to, aby mohla byť pravdivá.

  • Tak logicky by to nicemu neodporovalo. Koneckoncu Mars jako víc vnější planeta schladl rychleji, takze tam mohl byt zivot driv nez tu a i driv skoncit. A vyhlazeni jinou rasou z vesmiru ? To byt vubec nemuselo, stalo se jim asi to co se casem stane i nam, schladne jadro zeme > neni el.mg pole > slunecni vitr > radiace + atmosfera pryc > konec zivota na Zemi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*