Petice za právo na zdravotně nezávadné potraviny a proti dvojí kvalitě potravin!

Petice za právo na zdravotně nezávadné potraviny a proti dvojí kvalitě potravin!

Podpořte novou petici občanů České republiky za právo na zdravotně nezávadné potraviny a proti dvojí kvalitě potravin a zboží!

Cílem je sesbírat co nejdříve 10 tisíc podpisů, aby došlo k veřejnému projednání ve Sněmovně! Musíme vytvořit tlak na českou vládu, která ustoupila diktátu z Bruselu, a přestala důsledně kontrolovat kvalitu dováženého masa! Může tak nadále docházet k dovozu zdravotně závadných potravin ze zemí EU, jak se to v poslední době stává a které přímo ohrožují naše zdraví. Orgány EU celý problém dlouhodobě ignorují a zpochybňují právo České republiky na přísné uplatnění vlastní kontroly kvality zdravotní nezávadnosti potravin. Občané ČR jsou dlouhodobě vystaveni ponižující a diskriminační praxi dvojí kvality potravin a zboží.

Odmítáme jíst zdravotně závadné maso na základě diktátu Evropské unie, která svou zemědělskou politikou a z ní vyplývajícími regulacemi brání České republice v produkci vlastních kvalitních potravin. Dotace a regulace Evropské unie tak brání v zajištění naší potravinové soběstačnosti a bezpečnosti.

Žádáme vládu České republiky, aby bez ohledu na diktát Evropské unie připravila legislativní kroky k ochraně občanů České republiky před dovozem zdravotně závadných potravin a zavedla embargo na dovoz výrobců uplatňujících dvojí kvalitu u potravin a zboží pro Českou republiku a takzvané „západní země“.

Pomozte nám sesbírat co nejvíce podpisů! Archy nemusí být plné – stačí, když nám zašlete arch třeba i s jedním podpisem, i takový arch je platný! Petice je ke stažení a vytisknutí zde:

https://www.spd.cz/novinky/4378-petice-obcanu-ceske-republiky-za-pravo-na-zdravotne-nezavadne-potraviny-a-proti-dvoji-kvalite-potravin-a-zbozi?fbclid=IwAR1RiDBFa61o1zmmT3VKQMHva6MSVWwQNZuxvFZssxl4tH1JK7AFBINI4ws

Podpisové archy zasílejte na adresu: SPD – Tomio Okamura, Poslanecká sněmovna PČR, Sněmovní 4, 118 26 Praha 1 – Malá Strana.

Děkujeme za spolupráci!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Petice za právo na zdravotně nezávadné potraviny a proti dvojí kvalitě potravin!

  • Kdyby lidi nenakupovali podřadné zboží, nikdo by ho neprodával. V Německu nenakoupíte u stánku od Vietnamců, protože Němci mají svojí hrdost. Češi na jedné straně brečí, že jim supermarkety nabízí šmejdy, ale na druhé straně se podívejte, jak nakupují. Je to otázka nabídky a poptávky. Nejde nařídit spotřebitelům, aby nekupovali podřadné potraviny. Prodejci se vždy přizpůsobí svou nabídkou poptávce. Takže místo podpisu peticí by měli lidé přemýšlet, že je lepší koupit si 10 dkg kvalitní šunky než kilo čehosi, po čem se udělá špatně.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*