Petice  parlamentu České republiky pro zákaz uplatňování práva šaría, na území České republiky.

Petice parlamentu České republiky pro zákaz uplatňování práva šaría, na území České republiky.

Podle rozsudku Evropského soudu pro lidská práva, Strasbourg, ze dne 13. února  roku 2003,  je uplatňování práva  šaría neslučitelné s demokracií ( případ Refah Partisi vs. Turecko, aplikace č. 41340/9841342/9841343/98 a 41344/98, dle článku 11, Úmluvy listiny Lidských práv).

My občané České republiky, podepsáni pod tímto prohlášením,  žádáme, aby byl do našeho právního řádu, zakomponován výslovný zákaz uplatňování práva šaría, na území České republiky.

Nejde o omezení náboženské víry, o omezení rasy nebo přesvědčení. Jde  o zcela legální omezení postupů a zvyklostí, které jsou v hrubém rozporu s ústavou České republiky.

http://www.petice24.com/zakaz_uplatovani_prava_aria_na_uzemi_eske_republiky

Ilustrační obrázek Foto: AP
Ilustrační obrázek Foto: AP

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Petice parlamentu České republiky pro zákaz uplatňování práva šaría, na území České republiky.

  • Musíme vyměnit parlament. Volby jsou sice daleko, ale už nyní si hledejme ty, kteří zastaví omezování suverenity ze strany byrokratů v EU, které nikdo nevolil a kteří pobírají neuvěřitelné platy jen za to, že nás omezují. Dále si hledejme ty, kterým je naše kultura drahá a nenechají jí zničit invazí migrantů. Když se omezí přerozdělování peněz prostřednictvím EU, nebudou peníze na nesmysly a ty zaniknou, protože ze svého nikdo nesmysly financovat nebude.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*