Petice o prohlášení George Sorose za „teroristu“ a zabavení jeho majetku získala již 70 000 podpisů

Petice o prohlášení George Sorose za „teroristu“ a zabavení jeho majetku získala již 70 000 podpisů

Za necelých čtrnáct dní, 70 000 lidí podepsalo petici, která obviňuje miliardáře George Sorose z rozvratné činnosti vůči USA a požaduje, aby byli globalista spolu s jeho pobočkami prohlášeni za „domácí teroristy“ a aby byl zabaven jeho majetek.  

Petice byla původně spuštěna dne 20. srpna na petičních internetových stránkách Bílého domu a od pátku rána získala více než 70 500 podpisů. Pokud dosáhne hranice 100 000 podpisů před 19. zářím, Bílý dům bude muset poskytnout formální odpověď.

Tvůrci petice na webu „We the People“ tvrdí, že Soros se „úmyslně“ pokoušel „destabilizovat“ a dopouštět se rozvratných činů proti Spojeným státům a jejich občanům.“ Aby dosáhl těchto cílů, tvrdí autor: „Soros vytvořil několik organizací, jejichž jediným účelem je uplatňovat Alinského model teroristické taktiky za účelem zničení americké vlády.“

„Alinského model“ se odkazuje na společenského organizátora a spisovatele Saula Alinského. Ve své knize „Pravidla pro radikály“ Alinský uvádí 13 pravidel pro politický boj k uchopení moci.Petice vyzývá ministerstvo spravedlnosti, aby „okamžitě prohlásilo, že George Soros a všechny jeho organizace a zaměstnanci jsou domácí teroristé a chce, aby bylo veškeré osobní a organizační bohatství a majetek zabaven podle zákona Civil Asset Forfeiture law.

Další nedávná významná petice, která již třikrát překročila hranici 100 000 podpisů, vyzývá amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby označil skupinu aktivistů Antifa (údajně napojenou na Sorose) za teroristickou organizaci a obvinil ji z násilností při demonstracích a podněcování k zabíjení policistů.

Bílý dům nicméně zanechal téměř desítky peticí nezodpovězených od doby, kdy se Donald Trump ujal v únoru úřadu a uvažuje o ukončení této služby.

George Soros je maďarsko-americký miliardář s údajným čistým jměním 25 miliard dolarů a 33. nejbohatší muž na světě, podle časopisu Forbes. 87letý investor stojí za mnoha organizacemi a projekty, z nichž některé jsou již léta pod těžkou kritikou. Jeho Nadace otevřené společnosti společně s USAID a Národní nadací pro demokracii byly obviněny z podněcování barevných revolucí za účelem instalace vlád přátelských s USA – od Srbska v roce 2000 po Ukrajinu v roce 2014.

 

(RT/ svobodnenoviny.eu)
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Petice o prohlášení George Sorose za „teroristu“ a zabavení jeho majetku získala již 70 000 podpisů

  • Soros je zlo. Podporuje NWO, zaklada k tomu vsude NGOs, ktere destabilizuji zeme, podporuji migranty a migraci Muslimu do Evropy. Na to vynaklada nemale prostredky. Chce tak znicit narodni identity statu a nahradit je spolecnosti plnou rozporu a rozhadanosti, ktera se da snadneji ovladat. Je mluvcim Deep State, ktery usiluje o udrzeni hegemona u moci i za cenu novych valek. Je to zlo z zidovske chazarske mafie, ktera dosud vladne svetu. Je neskutecne, ze takovy Zid, zboatlik z financnich transakci muze takovym zpusobem ovlivnovat politiku a migraci ve svete!

  • Omyl – petici podepsalo již přes 100 000 američanů! Předevčírem to bylo 102 000

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*