Pět mužů obviněno za absolutně ďábelský útok kyselinou na batole

Pět mužů obviněno za absolutně ďábelský útok kyselinou na batole

V sobotu policie ve městě Worcester ve Spojeném království zadržela pět mužů, kteří byli obviněni, že polili kyselinou tříletého chlapce, který byl v kočárku se svými rodiči.                                 

Celkem pět mužů se objevilo ve středu o Kidderminsterského soudního dvora, kde čelí obvinění ze spáchání spiknutí v souvislosti s těžkým ublížením na zdraví, informovaly britské sdělovací prostředky s odkazem na nedávné podezření na útok kyselinou na batole ve Worcesteru. Motiv útoku dosud není znám.Policie uvedla, že nesdělí identitu mužů, 22letého, 25letého a 26letého z Londýna, stejně jako 39letého a 41letého z Wolverhamptonu.

„Naši důstojníci nadále pracují velmi tvrdě na tomto vyšetřování. V tuto chvíli se domníváme, že se jedná o ojedinělý incident a pro veřejnost neexistuje širší riziko,“ uvedl DI Jim Bayliss z policejní stanice West Mercia ve Worcestershire.

K incidentu došlo minulou sobotu, kdy bylo uvedeno, že asi tři muži hodili „žíravou látku“ na tříletého chlapce, který byl rychle hospitalizován a léčen na popáleniny na obličeji a na těle, než byl v neděli odpoledne propuštěn.

Vedoucí představenstva Worcesteru Marc Bayliss odsoudil útok jako „absolutně čisté zlo“, zatímco poslanec Worcesteru Robin Walker jej označil za „odporný“ s tím, že „šok bude všeobecný“.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Pět mužů obviněno za absolutně ďábelský útok kyselinou na batole

  • · Edit

    ..a jistě to byli příslušníci europoidní rasy s čistě anglo-saskými jmény, že? Nebo že by….??

  • JO Londýn je holt Londýn. Hlavně, že se dobře daří královské rodině a lidé se mohou těšit z toho, že při některých příležitostech je mohou i zahlédnout. Myslím, že ten národ už velice rychle degeneruje a udává tím tón ostatním národům, které kráčí v jeho šlépějích.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*