Perzekuce obyvatelstva za mírového stavu, aneb 20 let režimního terorismu

Perzekuce obyvatelstva za mírového stavu, aneb 20 let režimního terorismu

V roce 1999, kdy již byly miliony českých akcionářů oloupeny převzetím a vytunelováním investičních fondů, započal proces vytváření tzv. otevřeného koncentračního tábora na principu fungování nacistické okupační správy v židovských ghettech. Během dvou dekád se tento jed postaral o celkové zastavení růstu životní úrovně v ČR a přímým výsledkem je mj. 4 500 000 exekucí na 900 000 domácností, další statisíce jsou mimo oficiální statistiky či jsou pozastaveny, 1800 exekucí zahájených každý den, tisíce sebevražd ročně a rozvrácené rodiny.

Advokátka Hana Marvanová zopakovala v pořadu ČT, že i Ústavní soud odsoudil výši exekučních tarifů. Prezident Exekuční komory Plášil se poté teatrálně vymlouval, že vina je policie, která dosud neobvinila jediného lichváře. Ano, lichva je dle našeho práva trestný čin. Mnozí se diví, že PČR a Úooz nekoná. To je omyl, policie koná – velmi aktivně se podílí. Jezdí bok po boku s exekuční mafií vybírat výpalné a zastrašovat jako ozbrojená složka rodiny s dětmi, přesně jako protektorátní četnici. 

Jaký smysl má práce, pokud z ní nemá užitek zaměstnanec, ani obchodníci, ani stát? To je stav, který převládá v České republice. Jedině v České republice je možné provádět exekuci všemi způsoby naráz, čímž nezůstane povinnému z jeho práce vůbec nic. Nejprve je mu stržena částka mimo nezabavitelné minimum a pak mu je z bankovního účtu zabaven zbytek, který mu přijde od zaměstnavatele po srážce. Něco, co nedovede pochopit žádný právník v zahraničí. Soukromý exekutor v ČR nadělá náklady pouhými administrativními úkony, které stojí jen tři minuty a nula korun. Ovšem účtuje si tisíce. V podstatě jde o vymáhání výpalného, které je však částečně ,,legalizováno“ hned na počátku Exekučním řádem a Občanským soudním řádem, na rozdíl od Ruska, Itálie a USA, kde toto činila v minulosti mafie ilegálně a zisky později zlegalizovala již „normálním“ podnikáním s vymoženými penězi. Exekuce se staly v Česku běžnou součástí, jen v loňském roce se exekutoři dobývali do sedmi set tisíc českých domácností, což je nárůst o 30 procent. ,,Je to nebývalý nárůst, a to ještě nejsou celková čísla. Jedná se pouze o naši statistiku exekutorské komory. Dluhy vymáhají i soudy nebo městské úřady“, potvrdila Deníku mluvčí exekutorské komory Zajícová.

V principu jsou exekuce jen dalším pokračováním nenažraného finančního trhu. Pravá tvář polistopadového kapitalismu ( ,,exekuce je státem uměle dosazený ekonomický systém, jenž počítá se zcizováním v prostředí tržní ekonomiky za účelem dosažení cizího zisku řídícího stát“ – citace Jan Bokšay, Ekonomika lidského zdroje ) . Exekuce vede k tomu, že je dlužník nucený stáhnout se do šedé zóny, dělat načerno, nedanit své příjmy, skrývat se před státní byrokracií. Jeho schopnost vydělávat, a být tak příjmem pro státní kasu, se minimalizuje. Stát se snaží lidi obklopit hlídacími prostředky, jako například chystaný registr účtů, který bude pro lidi s exekucí a v šedé zóně rozsudkem smrti.

Je jasné, jak situace dopadne. Největší počet exekucí byl zahájen po poslední ekonomické krizi v letech 2010-14. Během následující krize postihne vymáhání výpalného další milion občanů ČR a pak naroste napětí ve společnosti tak daleko, že dnes nedokážeme odhadnout následky činů zoufalých a dlouhé roky zbídačovaných dlužníků, kteří na počátku měli jen jeden dluh v řádu stovek, nebo tisíců korun. Přímo odpovědni za veškeré následky budou pak všichni politici, kteří tento stav uvedli v účinnost a udržovali po celá léta, což umožnilo drancovat ekonomicky činné a dělat z nich sociální trosky, bez kupní síly. Exekvovaní se stali obdobou středověkých nedotknutelných. Tedy malomocných s leprou. A to hlavně kvůli převažujícímu, a mylnému, přesvědčení, že člověk, který se dostal do exekuce, je člověk nezodpovědný a hloupý. Že si za všechno může sám. V korporátních i tzv. ,,veřejnoprávních“ médiích je veřejnost tradičně klamána, že dlužníci jsou pouze ti, co si půjčují a nevrací a nikoli ti, kdo byli do nezaplatitelných dluhů vmanipulováni a nedokážou se díky servilní justici a záměrnému ,,právnímu chaosu“, vč. stupidních zákonů, adekvátně bránit.

To, že řádně platíte daně a jednáte dle zákona, ještě v této republice neznamená, že nemůžete přijít o všechno. Ukradou vám doklady. I když ztrátu/krádež občanského průkazu nahlásíte na policii, tak je to k ničemu. Vy musíte dokazovat, že jste to nebyl vy, vaše děti, manželka, apod., kteří před 10 lety spáchali přestupek a prokázali se tímto průkazem. Vražda je promlčitelná, ale neoprávněná exekuce nikoli, ta se jen neustále obnovuje. Tady na váš OP může někdo založit firmu, v lepším případě ,,jen“ potom neplatí sociální a zdravotní pojištění na zaměstnance, v tom horším rovnou založí nějakou kriminální ,,pračku na peníze“. Opět platí presumpce viny – na vás je dokázat, že jste firmu nezaložili! Můžete se s nimi roky soudit s nejistým výsledkem, takže zaplatíte jak původní částku, výpalné 1000% +, tak soudní výlohy, náklady obhájce… Tak či onak, systém z vás peníze dostane. A Rozsudek bude nakonec znít: …zločinče, ty máš tu drzost dovolávat se spravedlnosti?…tak teď si tě podáme…Navždy vinen i s celou rodinou, žádná pokuta, žádné penále není dostatečně velké, abys chudákovi exekutorovi a justiční mafii splatil jejich trápení s tebou!

Zmařené lidské životy, nepoznané dětství v boji o jídlo a přežití, které známe dosud jen z hororových filmů. Co myslíte, že vyroste z dětí, které každý den slyší rodiče hovořit o tom, že cokoli formálního je zlo, že vše musí být ,,na černo“, jinak rodiče přijdou o vše, včetně dětí, které skončí v ,,převýchově“ juvenilní justice a totalitních institucí jako narkomani, bezdomovci nebo asociálové. Nejenže z mnoha z nich vyrostou různí podvodníci, ale velká část bude mít opovržlivý přístup k České státnosti. Toto bezpráví se přeci děje ,,ve jménu republiky“. A tím je to dané. Řeknou si: ,,Podívej, na západě, v EU, tam se mají a my musíme žít v tom proklatém Česku!“. Neoliberální globalisté se smíchy popadají za břicha při svém plánu řízeného chaosu a úpadku národních států.

U mnoha lidí za prvotní zadlužení může neuvědomělá lačnost po zbytečnostech. Tito lidé jsou skutečně trestáni za svou hloupost. Ač samozřejmě neúměrně tvrdě. Ale pak tu máme druhou, a početnější, skupinu lidí. Těch, kteří si museli půjčit na přežití. Jedná se hlavně o mladé lidi, mladé rodiny, kterým chybělo to základní. Bydlení. A pokud se musí lidé zadlužit a ohrozit svou existenci jen tím, že se pokusí zajistit základní potřeby, je to genocida. O spekulaci s bydlením, a zničení státních fondů pro družstevní výstavbu bytů, v tomto článku psát nebudu, jen to zmíním, protože je to součást tohoto procesu přeměny ČR v jakýsi lágr, ghetto pro vlastní místní obyvatelstvo. Cizinci jsou v ČR již pomalu úspěšnější než místní obyvatelé, protože přijdou nezatěžkáni životem pod zdejší protektorátní správou. Je to princip zobrazený ve filmu ,,Demolition man“, kde bezpečností složky v blízké budoucnosti natolik zdegenerovaly a feminizovaly, že jeden zločinec z minulosti byl pro ně nepřekonatelný problém a tak musely rozmrazit i policistu z minulosti, aby jim pomohl. Do tohoto stavu reálně spěje současná situace ve společnosti ( bezpečnostní složky jsou naopak stále agresivnější a více protilidské ), tupá mládež žijící do 30 let u rodičů, hroutící se před každým problémem, anebo třicetiletí s šedivými vlasy, co se ženou ( do rakve ), aby poplatili všechny ty hypotéky. Současné a budoucí generace asi jednou budou muset ,,rozmrazit“ své předky, aby udělali pořádek.

A co tedy doporučuji nejen všem v exekuci, ale každému, na kom tento režim zkouší ty své pamflety? No přeci, aby využil svého ústavního práva a místo dělání postojů se konečně postavil.

Článek 23 Listiny základních práv a svobod ( součást Ústavy ČR )

,,Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.

Všechny předpoklady pro masové využití článku 23 jsou v tomto splněny, neboť se exekuční mafie vysmívá rozhodnutí Ústavního soudu, policie kryje organizovaný zločin lichvy, České vlády vytvářejí krycí paskvily ( viz má práce https://ac24.cz/-/jak-jsme-znicili-republiku-cr-neni-pravnim-statem ) a za tohoto stavu je účinné použití zákonných prostředků znemožněno. Tento systém je postaven na vydírání, čerpá sílu ze strachu, postaví-li se mu více občanů ( a to zcela v souladu s ústavním právem ), tak uvidíme jeho slabost a shnilost v přímém přenosu. Je na čase s touto mafií skoncovat.

Ps.: všem čtenářům přeji krásné prožití Vánočních svátků a pevné nervy do Nového roku. Bohužel je budete potřebovat.

Daniel Novák
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*