Pelikánův nápad se změnou pohlaví u dětí bez operace? Žádný úlet, ale mor ze západu! A bude hůř!

Pelikánův nápad se změnou pohlaví u dětí bez operace? Žádný úlet, ale mor ze západu! A bude hůř!

Dosluhující ministr pelikán a skupina poslanců, včetně Pocheho spojence Petra Dolínka, navrhuje, aby si děti od 12ti let věku mohly nechat na matrice změnit úřední pohlaví bez skutečné medicínské přeměny.

Může to vypadat úsměvně, papír přece snese všechno, nějaký puberťák se třeba z blbosti nechá přepsat na holku…, časem dostane rozum…, jenže ona to zdaleka není taková legrace.

„Resort spravedlnosti reaguje novelou na rozsudek Evropského soudu pro lidská práva, který řešil spor transsexuálů z Francie. Podle instituce změnu pohlaví nelze podmiňovat podstoupením chirurgického zákroku nebo jiné léčby, které mají za téměř jistý následek sterilitu.“

Pelikán navrhuje, aby si o změnu pohlaví mohly říct už 12leté dětiNabízí se jednoduchá otázka: pokud se středoškolský student prohlásí za studentku, nechá si přepsat pohlaví z muže na ženu, ovšem stále bude disponovat plně funkčním mužským „vybavením“, co ubytování na internátě? Půjde ke klukům, nebo k holkám? A když půjde k holkám, nebude tam docházet k nějakým těm čuňačinám, nebo co hůř, i ke znásilněním, viz kauza Jiří Marie Feryna a jeho údajné znásilnění min. dvou žen na tzv. Autonomním sociálním centru Klinika? A půjde-li ke klukům, nebude to „diškriminácia“? Nebude tam docházet k šikaně, ať už skutečné či smyšlené? Jak se k takové osobě mají spolubydlící chovat? Mužské či ženské sprchy? Nebo se to „v zájmu všeobecného dobra“, vyřeší hezky posluníčkářsku…, a budou smíšené „unisex“ sprchy?

Ale to ještě zdaleka nic není. Ne jen ve velké Británii se několika stovkám dětí od 10ti let věku (podle Daily Mail) podávají tzv. „puberty blockers“, tj. silné hormony na zastavení puberty, než se milé dítě rozhodne, zda se mu jeho biologické pohlaví již „neokoukalo“ a nechce nějakou tu změnu.

Máme se tedy ještě na co těšit, možná opět povstanou z hrobu doktorové Mengeleové, kteří budou dělat na dětech podobně laděné genderové pokusy. V Británii už povstali, doslechl jsem se, že už snad i stará dobrá Itálie povolila jakési pilulky, určené původně k léčbě karcinomu prostaty, jež mají rovněž u dětí blokovat pubertu.

Je třeba jednou pro vždy odmítnout papouškování se po velmocích! Před 1989 byl naším vzorem Sovětský svaz, dnes USA, Německo a Británie, tedy „západ“, jako bychom nemohli být sami sebou, Středoevropany myslící vlastní hlavou, kteří nemusí hned přejímat každou zhůvěřilost, jen proto, že ji zavedl náš momentální „protektor“, ať už „východní“ či „západní“? Dosti bylo ohnutých páteří, buďme hrdým, nezávislým a suverénním národem, braňme zavádění neomarxistických zrůdností podle západního mustru!

 

Můj videoblog o podávání blokátorů puberty britským dětem:

V Anglii podávají dětem od deseti let hormon zastavující pubertu kvůli změně pohlaví

 

A o zmíněné kauze muže prohlašujícího se za lesbu jménem Jiří Marie Feryna:

Testosteronová Máňa obhájkyně pedofilů a postrach anarchistek
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Pelikánův nápad se změnou pohlaví u dětí bez operace? Žádný úlet, ale mor ze západu! A bude hůř!

  • Taková zvrácenost se od Pelikána dala čekat. Nic dobrého pro stát a pro naše
    lidi tento člověk nekonal. Jen si šplhnul a splnil úkol amíků s Nikulinem a pak zmizí jak pára nad hrncem. Myslím, že o peníze mu už teď nejde.

  • · Edit

    Jak je vidět, ani VŠ nezajistí, aby se z absolventa stal rozumný člověk. Nechápu, kde k tomu pan Pelikán přišel, že by už nastávající demence? Stává se, že i mladí lidé mohou trpět touto chorobou, tak proč ne on? Dejte ho vyšetřit , je to určitě blázen!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*