Podrobné informace se z médií nikdy nedozvíte. Podle jednich novin je to velká skupina neonacistů, podle České televize jsou to tisíce lidí, kteří se nějak nechali ovlivnit a podle iDnes.cz to jsou lidé, kteří jsou „údajně“ nespokojení se situací, která je „údajně“ špatná a která si „údajně“ žádá nápravu. Ve vrcholném článku iDnes.cz, který vypadá jako z roku 1949, je v jediném odstavci slovo „údajně“ zopakováno hned třikrát. Což samo o sobě naznačuje, jak moc se chudáček redaktor snažil o to, aby zprávy o zvyšující se kriminalitě způsobené islámem a podobných špatných znaích islámu, vypadaly co nejméně věrohodně.

Nicméně za 8 týdnů se z 3 stovek stalo 20-25 tisíc. Tedy podle médií je to přesně 17 500. Už jsou totiž zřejmě tak zoufalá, že se aspoň o těch několik tisíc snaží tu účast snížit, prostě co nejmenší nárust účastníků. Chudáček redaktor z iDnes.cz navíc v úvodním článku použil lež. „brojí proti muslimům a cizincům,“ píše o hnutí Pegida. Proti muslimům jako takovým žádná hesla nepanují. Proti cizincům jako celku nikdo neprotestuje. O to víc by přeci bylo divné, že by politici vyzývali ke zpívání jen islámských písní, krom křesťanských, o vánočních svátcích. Vše tedy naznačuje, že média lžou, aby Pegida vypadala co možná nejvíce rasisticky jak to jen jde. Stačí však překontrolovsat jejich facebook, počet závad: 0. Kdyby tam byla jedna jediná, okamžitě jsou jí plné hlavní stránky všech internetových zpravodajských serverů!

Co je ale na hnutí minimálně sporné, je jejich přístup. Vydali několikabodové prohlášení a v bodě číslo 4 píší o přerozdělování uprchlíků. Nezastávají tak 100% ten správný názor, který by se dal považovat za přijatelný. Zde v Česku o uprchlíky stojí pouze někoik desítek tisíc jedinců, kteří o problému nic neví nebo věří lžím, které považují za svůj názor a za své vlastní znalosti.


Proti hnutí protestovalo údajně 12 000 lidí. Zatím jsem neviděl důkaz, který by svědčil aspoň 8 000. Složení antidemonstrace vás nepřekvapí. Členové neziskovek, umělci, politici…

Navíc poslanci za Zelené prohlásili, že by bylo dobré, aby Němci při Vánocích zazpívali muslimskou píseň. Zaprvé je to zrada křesťanského desatera, zadruhé muslimové v nějakém svém důležitém svátku koledy nikdy zpívat nebudou. A když ano, 99% z těch muslimů, kteří se o tom dozvědí, se od toho distancují.

Proč vznikla Pegida? Němci přestavují školy a nemocnine na ubytovny. Turci zvyšují kriminalitu. Muslimské děti převážně tureckých rodičů většinou šikanují ty německé. Rodiče své děti posílají i desítky kilomentrů do školy, kde je velmi málo malých muslimů, od kterých šikana hrozí. Jsou to rasisté, že chtějí své děti chránit? Jsou rasisté jen proto, že je politické spektrum ignoruje? Je tedy Merkelová také rasistka, když onehdy prohlásila, že multikulturismus selhal? Není tedy ona spíše komunistka, když pak odsoudí protesty, které nesou vlastně její původní názor? Chceme, aby naše děti musely rovněž takhle protestovat? Neužili jsme si toho jako národ až až?

Veselé Vánoce a ŽÁDNÉ islámské písně. IVCRN, facebook.

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://kubasek.blog.idnes.cz