Pedofilové propuštěni z vězení kvůli koronaviru byli umístění v luxusním hotelu poblíž školy

Pedofilové propuštěni z vězení kvůli koronaviru byli umístění v luxusním hotelu poblíž školy

Podle seznamů sexuálních delikventů v New Yorku byli z vězení propuštěni nebezpeční usvědčení pedofilové, aby byli chráněni před koronavirem, včetně toho, který znásilnil čtyřletou dívku.

Nejméně šest odsouzených pedofilů je uvedeno ve státních záznamech v New Yorku jako v současné době žijících v hotelu Belleclaire, který leží přibližně 300 m od hřiště pro základní školu.

Obyvatelé této oblasti mají obavy o bezpečnost, protože pedofilové a bezdomovci byli umístěni ve třech luxusních hotelech a místní spatřili skupinky, jak pijí a močí poblíž školy.„Podívejte, jsme komunita s progresivním zaměřením a máme sklon být soucitní s bezdomovci,“ řekla deníku Post jedna z místních maminek, která požádala, aby nebyla identifikována jménem. „Ale u sexuálních delikventů musíte stanovit meze.“

Mluvčí města New York řekl deníku New York Post, že státní seznamy sexuálních delikventů nejsou přesné a že „jména, na která odkazujete, nejsou v této lokaci“.

Otázku, proč byli odsouzení sexuálně pachatelé uvedeni jako osoby žijící v Belleclaire, mluvčí odmítl komentovat.

Deník DailyMail napsal: Sexuální delikventi uvedení na seznamu žijících v Belleclaire jsou:

Devron Vernal, 26 let, sexuální násilník, v roce 2015 usvědčený z fyzického napadení a sexu se čtyřletou dívkou. Byl odsouzen na čtyři roky vězení a do roku 2028 zůstává v podmínce.

Jonathan Evans (29 let), sexuální násilník, odsouzený v roce 2010 za použití hrozeb k vynucení pohlavního styku s šestiletým chlapcem. Byl odsouzen k pěti letům vězen.

Anderson Stuckey, 51 let, sexuální násilník, který byl v roce 2005 odsouzen za použití hrozeb k znásilnění desetileté dívky. Byl odsouzen k 12 letům vězení.

Orlando Velasco, 35 let, je sexuální násilník, který byl v roce 2011 odsouzen za opakované sexuální obtěžování dítěte mladšího 11 let. Byl odsouzen k 42 měsícům vězení.

Ronald Butler, 62 let, je predikátem sexuálních delikventů, který byl v roce 2013 odsouzen za znásilnění ve třetím stupni za to, že opakovaně využíval fyzické síly k přemožení a styku s 16letou dívkou. Byl odsouzen k 30 měsícům státního vězení.

Rafael Medina (37 let) byl v roce 2015 usvědčen z násilného sexuálního napadení patnáctileté dívky ve vesnici Fort Plain Village v Montgomery County v New Yorku. Byl odsouzen na tři roky vězení.

Na tiskové konferenci de Blasio řekl, že bezdomovci budou navráceni do městských ubytoven, jakmile to bude bezpečné z hlediska veřejného zdraví.

„Řekněme, že to bude šest měsíců,“ řekl de Blasio. „Když se zabýváme touto krizí, dokud nebudou lidé očkováni. Poté, co tím projdeme, je samozřejmě přesuneme z těchto hotelů a vrátíme je zpět do ubytoven. “

Začátkem tohoto týdne si obyvatelé sousedství stěžovali online na lidi, kteří jsou ubytováni v hotelech, o nichž se říká, že terorizují tuto oblast.

Schéma s bezdomovci v hotelech, které vytvořil de Blasio, je jedním z mnoha faktorů, o nichž obyvatelé New Yorku tvrdí, že přispívají k rychlému poklesu kvality života.

Počty zločinů se dramaticky zvýšily, ale de Blasio snížil rozpočet policejních sil o 1 miliardu dolarů v reakci na protesty Black Lives Matter.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Pedofilové propuštěni z vězení kvůli koronaviru byli umístění v luxusním hotelu poblíž školy

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*