Pedofil, který napadl téměř 200 dětí, byl ve vězení ubodán k smrti

Pedofil, který napadl téměř 200 dětí, byl ve vězení ubodán k smrti

Pedofil, který byl v Yorkshiru, Anglii odsouzen na zneužití téměř 200 dětí, byl ubodán k smrti.  

Richard Huckle (33) z Ashfordu dostal v roce 2016 22 doživotních trestů poté, co se přiznal k sexuálnímu zneužití 71 dětí mezi lety 2006 až 2014, jejichž věk se podle BBC pohyboval od šesti měsíců do 12 let.Deník uvedl, že Huckle byl napaden provizorním nožem, zatímco by uvnitř své cely ve věznici Full Sutton.

Při soudním procesu v roce 2016, vyšetřovatelé uvedli, že objevili více než 20 000 nemravných fotografií a videí z jeho útoků, které byly sdíleny s dalšími pedofily prostřednictvím webu zvaném The Love Zone.

Zprávy uvedly, že před zatčením Huckle působil jako učitel angličtiny a jako křesťanský dobrovolnický pracovník v Kuala Lumpur, Malajsi, kde ošetřoval chudé děti.

V jednom ze svých online příspěvků Huckle údajně napsal: „Chudé děti se dají určitě mnohem snáze svést, než děti ze střední třídy.“

Deníky také uvedly, že se pokusil vydělat peníze prodávání fotografií ze svých zločinů.

Huckle  také vytvořil 60stránkového průvodce „jak na to“ pro ostatní pedofily, kteří se chtějí vyhnout tomu, aby byli přistiženi, a vlastnil bodový systém týkající se zneužívaných dětí – vedoucí vyšetřovatelé uvedli, že mohl zneužít až 200 obětí,“ píše Fox News.   

Judge Peter Rook, který jej odsoudil za tyto ohavné zločiny, uvedl, že se pro pedofila staly rutinou.

Rook uvedl:

Vaše pohoršující chování se stalo součástí vašeho každodenního života. Váš život se točil kolem vašich sexuálních aktivit s malými dětmi. Vaše zkreslené přesvědčení ohledně dětí je hluboce zakořeněno. Váš sebeklam nezná hranice. Je také zřejmé, že pokud byste nebyl zatčen, měl jste v úmyslu pokračovat ve stejném životním stylu s využitím znalostí, které jste chtěl předvádět a sdílet s ostatními násilníky, a pokračovat tak ve svém sexuálním vykořisťování dětí těchto komunit.

Deníky uvedly, že před jeho smrtí, Huckle odmítl spolupracovat s úřady, když se pokoušely odemknout mezipaměť zašifrovaných souborů, ke kterým měl přístup a které podle Fox News mohou obsahovat jména obětí a dalších pedofilů.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Věra Jourová, místopředsedkyně Evropské komise a komisařka pro evropské hodnoty ​​a transparentnost, Reklama loading... Loading...…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*