Péče o těhotné migrantky se zanedbává, ohrožuje to budoucí Evropany. Goebbels se vrací?

Péče o těhotné migrantky se zanedbává, ohrožuje to budoucí Evropany. Goebbels se vrací?

Pomalu nám média, neziskovky či supermarkety začínají naznačovat, jak to s námi sociální inženýři vymysleli: z uprchlíků jsou migranti, z migrantů jsou budoucí (a lepší) Evropané! Metamorfózy a import od břehů Libye pokračují!

Vskutku nádherná spolupráce sociálních inženýrů, životu nepostradatelných neziskovek a kvalitní žurnalistky! Ten titulek Vás prostě dostane (a článek taky).

Lékaři: Péče o těhotné migrantky se zanedbává, ohrožuje to budoucí Evropany (iDnes.cz, 7.10.2017)

Střípek pro představu: „Lékaři z organizace Doctors of the World vyzývají evropské politiky, aby věnovali větší pozornost zdravotní péči, která se poskytuje těhotným běženkyním a jejich čerstvě narozeným dětem. Upozorňují, že se potřeby žen v očekávání zanedbávají, což ohrožuje zdraví budoucích obyvatel Evropy. Prenatální vyšetření stojí méně než péče o hendikepované děti, varují.“Z uprchlíků se již pomalu ale jistě stali povětšinou migranti. A z migrantů (kteří dočasně potřebují pomoci před válkou) se pomalu ale jistě stávají noví Evropané! Jak jednoduché a krásné. Žasnu a pláči nad tou metamorfózou!

Zdá se, že všechny „konspirační teorie“ o sociálním inženýrství, nových Evropanech a Kalergiho myšlence míšení ras, nebo o řízeném importu mladých afrických mužů dostávají pomalu docela reálné obrysy. Ostatně přečtěte si sami výše zmíněný kousek pravděpodobně genericky přebraný od některé ze zpravodajských agentur s patentem na pravdu a ovlivňování veřejného mínění (Reuters, AFP…), za který by se nemusel stydět ani jeden ze strýčků Josephů.

Co se týká panevropské myšlenky a Kalergiho plánu, který tak vzrušuje veškerou EUsocialistickou „elitu“, uvádím jednu z chuťovek rakouského politika a filosofa s japonskými kořeny (a československým občanstvím) z díla Practical Idealism (1925): „Člověk budoucnosti bude míšenec (mongrel). Dnešní rasy a třídy zmizí v důsledku zániku prostoru, času a předsudku. Eurasijsko-negroidní rasa budoucnosti, podobná svým vnějším vzhledem starověkým Egypťanům nahradí rozmanitosti národů a jedinců.“

Starší článek na toto téma nových Evropanů: Karel Schwarzenberg a jeho známý hrabě Kalergi: míšením ras k nové, lepší Panevropské unii

(Ilustrační obrázek Foto: AFP/ PressTV)
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*