Paul Craig Roberts: Trump by mohl být zavražděn

Paul Craig Roberts: Trump by mohl být zavražděn

Donald Trump bude novým prezidentem Spojených států amerických. Tento republikán vyhrál 276 volebních hlasů a nezbytným minimem 270 hlasů a tím se pasoval na post vůdce Spojených států.  

Server Pravda.ru požádal o příspěvek Paul Craig Robertse, amerického ekonoma, novináře, bloggera a bývalého úředníka.

Prezidentské volby v USA jsou historické, protože Američané byli schopni porazit oligarchy. Hillary Clintonová, agentka oligarchů, byla poražena navzdory bludné mediální kampaně proti Donaldu Trumpovi. To ukazuje, že jak politický establishment, tak politické strany a média již nemají důvěryhodnost u amerického lidu.     

Teprve se uvidí, zda bude Trump schopen vybrat si a jmenovat vládu, která bude sloužit jemu a jeho cílům k obnovení amerických pracovních míst a vytvořit přátelské a uctivé vztahy s Ruskem, Čínou, Sýrii a Íránem.     

Je také třeba vyčkat, jak bude na vítězství Trumpa reagovat oligarchie. Wall Street a její zástupce, Federální rezervní systém, mohou způsobit ekonomickou krizi, aby postavili Trumpa do defenzivy. Falešní agenti v CIA a Pentagonu mohou vyvolat útok pod falešnou vlajkou, který by narušil přátelské vztahy s Ruskem. Trump by mohl udělat chybu a ponechat v jeho vládě neokonzervativce.       

S Trumpem existuje přinejmenším naděje. Pokud nebude Trump blokován špatným úsudkem a nebudou mu do cesty postaveny překážky, měli bychom očekávat konec Washingtonem zinscenovaného konfliktu s Ruskem, odstranění amerických raket na ruských hranicích s Polskem a Rumunskem, konec konfliktu na Ukrajině a konec snahy Washingtonu svrhnout syrskou vládu. Nicméně, výsledky jako je tento naznačují, že pomalu dochází k celkové porážce oligarchie. Ačkoli Trump porazil Hillary, oligarchie stále existuj a je stále mocná.     

Trump prohlásil, že již nevidí smysl v NATO, 25 let po rozpadu Sovětského svazu. Pokud se bude držet tohoto pohledu, znamená to velkou politickou změnu pro vazala Washingtonu, EU. Aktuální úředníci EU a NATO by museli ukončit nepřátelství vůči Rusku.        

Nevíme, koho si Trump ve své vládě vybere. Je pravděpodobné, že Trump nezná své různé možnosti a jejich postoje k důležitým otázkám. Opravdu záleží na tom, kdo bude Trumpovi radit a jaké mu bude dávat rady. Poté, co uvidíme složení jeho vlády, budeme vědět, zda můžeme mít naději pro změny, které nyní mají šanci.

Pokud bude Trump skutečně úspěšný při potlačování síly rozpočtu vojenského a bezpečnostního komplexu, a učiní být politiku Wall Streetu odpovědnou, mohl by být zavražděn.           
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Paul Craig Roberts: Trump by mohl být zavražděn

  • Nic nového pod sluncem Kennedyho nechali také zavraždit protože se jim nehodil a mohl by jim sáhnout na FED a vůbec nezpíval podle not, které mu byly překládány.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*