Pašerák ISIS: Propašovali jsme již 4000 našich bojovníků do EU, přestrojené za uprchlíky

Pašerák ISIS: Propašovali jsme již 4000 našich bojovníků do EU, přestrojené za uprchlíky

Bojovník Islámského státu (IS) nedávno zveřejnil prohlášení: IS již propašoval do Evropy 4000 našich bojovníků, kteří se vydávají za uprchlíky. Uvedl, že se usadil v Turecku a začal pracovat na pašování muslimských teroristů v malých skupinách do západních zemí.

Pašerák uvedl, že teroristé se dostali do Evropy na nákladních lodích spolu s dalšími uprchlíky. Cestují z tureckých měst Izmir a Mersin do Evropy, převážně do Itálie. Pašerák dal jasně najevo, že teroristé mají v úmyslu provádět útoky v rámci Evropy, zejména v Itálii.

islamsky stat s vlajkou

Co si zaslouží naší pozornost, je skutečnost, že se zaměřují na Itálii, která je velmi snadným cílem pro nelegální přistěhovalce, kteří chtějí vstoupit do země. Muslimové v Itálii způsobují mnoho problémů a dokonce pronásledují katolíky. Bylo několik případů. V listopadu loňského roku jsem měl příležitost uskutečnit rozhovor s Tommym Pacinottim, který nás informoval o tom, jak muslimové plivali na konzervativní katolíky, kteří protestovali proti islámu a dokonce jim řekli, že dobrý křesťan je setnutý křesťan a křičeli „smrt papeži!“.

Ve stejném měsíci, tisíce Italů protestovalo v Itálii proti islámu, kde se střetly s policií a muslimy.

Jeden muž se v Itálii modlil před sochou Panny Marie, zatímco držel v ruce fotografii své zemřelé manželky, když jej napadl gang pěti muslimských teenagerů, kteří jeho fotografii roztrhli na polovinu. To pro tyto ďábelské kacíře nebylo dostatečné, tak se obrátili k soše Panny Marie a rozbili ji na půl a poté se na ni vymočili.

V Itálii se zintenzivňuje nenávist proti islámu, a teď s přílivem islámských džihádistů do země, nenávist poroste ještě více. Nakonec Itálie oživí své křesťanské kořeny a vyhlásí válku proti Antikristu.

 

Theodore Shoebat

 

Shoebat/ svobodnenoviny.eu

http://www.express.co.ukhttp://www.wnd.com, https://disqus.com, http://www.jewsnews.co.il

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Pašerák ISIS: Propašovali jsme již 4000 našich bojovníků do EU, přestrojené za uprchlíky

  • To je jasny,ze se jim to povedlo.Italove a cela Unie by mela kazdeho lifrovat zpatky a resit problem uprchliku v jejich zemich puvodu.Na co je poustet do kulturne a nabozensky odlisnych zemich?Malo jsme pouceni z dob minulych?Nehlede na to,ze kazdy,kdo prijde do jejich zeme,musi dodrzovat jejich pravidla,styl oblekani atd.Tady by meli zas oni dodrzovat nase.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*