Pařížská mešita vyzývá muslimy, aby následovali „cestu naděje“ a volili Macrona

Pařížská mešita vyzývá muslimy, aby následovali „cestu naděje“ a volili Macrona

Příznivci Emmanuela Macrona a Marine Le Penové neztrácejí čas v získávání podpory ihned po zahájení prezidentských voleb. Mešita Grande v Paříži vyzvala své stoupence, aby v květnu „masivně“ hlasovali pro Macrona.

„Respektujíc republikánské hodnoty a přísné uplatňování principů sekularismu, ztělesňuje cestu naděje a důvěry v duchovní a občanský národ,“ stojí v prohlášení mešity, jedné z největších ve Francii.

Příznivci Macrona vyzvali francouzskou veřejnost, aby podpořila kandidáta, o němž si myslí, že má schopnost umlčet názory krajní pravice, kterou zastupuje prezidentská rivalka Marine Le Penová a strana Národní fronta.

Rémi Féraud, starosta 10. arrondissementu v Paříži, uvedl, že hlasování pro Macrona v druhém kole pomůže „odstranit extrémní pravici.“Jeho názory se shodovaly se starostkou Paříže, Anne Hidalgo, která vyzvala své příznivce, aby hlasovali pro Macrona a „zablokovali krajní pravici.“

Emmanuel Gregoire, tajemník Socialistické strany, varoval voliče, aby se nespoléhali na to, že by favorit Macron zvítězil, takové myšlenky by podle něj byly „vážné a nebezpečné.“

Prezident Hollande označil Le Penovou a krajní pravici za „riziko pro zemi“ a vyzval své příznivce, aby hlasovali pro Macrona.

Členové Národní fronty se opřeli do Macrona a uvedli, že nebude striktní na francouzských hranicích a ponechá zemi zranitelnou vůči dalším teroristickým útokům.

Generální tajemník strany Nicolas Bay uvedl, že jeho postroj k migrantům je „laxní“, zatímco místopředseda Steeve Briois označil Macrona za „kandidáta globalistů.“

 

(RT/ svobodnenoviny.eu Emmanuel Macron Foto: Reuters)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Pařížská mešita vyzývá muslimy, aby následovali „cestu naděje“ a volili Macrona

  • · Edit

    Pokud vyhraje Macron, tak Francie zvolila smrt. Je to zajímavé, jak takové množství lidí může volit smrt. Ono se to vyřeší již jedinou možnou cestou a tou je občanská válka. Vzhledem k rychlosti přísunu uprchlíků se tak stane nejpozději do dvou let.

  • Macron to je další užitečný idiot, aby pomáhal s plánem nastolení Nového světového řádu. Tento řád nastolují multimilionáři, kteří zpravidla zbohatli na bankéřství a teď si myslí, že budou řídit zeměkouli. Nevím proč političtí představitele Evropy dobrovolně ze sebe dělají užitečné idioty a jdou proti vlastním státům a Evropě. Cožpak vůbec nemyslí a dobrovolně si nechávají poroučet a jsou schopni se klanět a sloužit nepřátelům. Proč se necháme líbit, že USA diktuje Evropě pomocí pimprlat, které bravurně ovládají.

  • Velice lituji francouzský národ,jestliže bude zvolena figurka Emanuela MACRONA prezidentem!Předně tento člověk NIKDY nebyl v nějaké politice,což jenom dokazuje,že kdejaký nímand podobný našim kandidátům na prezidenta se i tam může stát prezidentem,ale přitom celá planeta si je vědoma,že to je jenom nastrčená loutka!O jeho nevědomosti svědčí jeho,,přiznání,,že po celou dobu voleb mu radila jeho manželka,která je již svými roky považována za harcovnici,která má životní zkušenosti,ovšem sám MACRON musí být nevědomý a opravdová zkáza pro Francii,neboť když i IMMÁN si z věže minaretů roztrubuje:Volte islamistu MACRONA,musí každý trošku uvědomělý vlastenec tušit,že MACRON je loutka,která islámem zničí FRANCII!Evropa musí doufat,že se většina frantíků probudí a bude volit MARINE LE PEN,neboť je zárukou osvobození evropy od islámu!!!

  • Macron je financovan Rotschildy a EU. Je to kandidat velkokapitalu, zaruka slabe Francie a jejiho multikuti a kontinuity podrizenosti USA. Bude podporovan vsim, co tam maji USA a EU ve Francii k dispozici. Zvolili uplne neznameho floutka, zijiciho s o 25 let starsi zenou a tim tajici svou homo orientaci. O to vice bude vydiratelny a ovladatelny.
    Le Penova je vsemozne dehonestovana a pomlouvana, prachy ji na kampan mimo Rusu nikdo nepujci, nikdo ji nepodporuje. Tak tedy vypadaji tzv. demokraticke volby v zemi, ktera prinesla francouzskou revoluci a ktere jsou ovlivnovany kapitalem, politiky a tajnymi sluzbami.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*