Paříž: Islámský řidič autobusu odmítl vyzvednout ženu kvůli krátké sukni

Paříž: Islámský řidič autobusu odmítl vyzvednout ženu kvůli krátké sukni

Řidič autobusu v Paříži označený jako „islamista“ odmítl vyzvednout dceru slavného alžírského básníka, protože její sukně byla příliš krátká.    

Podle zprávy italského deníku Il Giornale k incidentu došlo minulý týden na zastávce Botzaris poblíž parku Buttes Chaumont v 19. arrondissementu.Alžírský básník Kamel Bencheikh napsal na Facebooku příspěvek (který byl následně cenzurován), v němž odhalil, jak se jeho 29letá dcera Elise a její přítelkyně pokoušely nastoupit do autobusu v čase kolem 23:00.

„Když autobus přijel, řidič se zastavil, podíval se na ně a odjel, aniž by otevřel dveře,“ napsal Bencheikh.

Dívky se rozběhly za autobusem a podařilo se jim ho dohnat na semaforu, když svítila červená. Když se řidiče zeptaly, proč je nepustil dovnitř, odpověděl: „Přemýšlejte, jak byste se měly oblékat“.

„Tento jednotlivec, který řídí autobus a je placen z mých daní, nedovolil mé dceři, držitelce průkazu Navigo (předplatného za veřejnou dopravu v Paříži), který byl platný a proto v pořádku, nastoupit na palubu, protože byla oblečena v sukni,“ napsal Bencheikh.

Společnost pařížské veřejné dopravy RATP slíbila, že tento případ vyšetří, ale Elise a její přítelkyni se ani neomluvila. Na incident si stěžovalo jen několik republikánských politiků.

Podle zprávy deníku Il Giornale, byl islamista pověřen řízením autobusů v notoricky známých předměstích Paříže, aby se předešlo tomu, že byly na autobusy házeny kameny.

Mainstreamová média už dlouhou dobu prohlašují, že tzv. „no-go zóny“, nebo oblasti velkých měst, kde je de facto prosazováno právo šaría, jsou jen „konspirační teorie“.

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*