Pár vygumovaných stupidních Turků vydá povel a začne třetí světová válka!

Pár vygumovaných stupidních Turků vydá povel a začne třetí světová válka!

Těmi tureckými „stupidy“ nemyslím nikoho jiného, než premiéra Davutogla a prezidenta Erdogana! Málokdy píši tak ostře, ale tihle „lidé“, si žádnou slušnost a ohledy nezaslouží a turecký lid by je měl sám co nejdříve oba odstavit od moci, nebo, kvůli nim pocítí zničující peklo války se silnějším a technicky vyspělejším soupeřem!

Všechno totiž díky militantní politice výše jmenovaných hňupů směřuje k velkému vojenskému konfliktu Turecka s Ruskem, což může díky tomu, že Turecko bohužel patří do NATO, tedy do vojenského paktu, ke kterému patří také USA, Německo, Anglie, Francie a mimo jiné i naše malá země nakonec skončit jadernou, třetí světovou válkou!

turecko isis 2

Turecký prezident a jeho premiér jsou buď naprostí šílenci, nebo loutky v rukou někoho, kdo chce zničit, nebo aspoň oslabit Rusko za každou cenu, i kdyby tou cenou měli být miliony mrtvých Turků a Rusů! Jinak si totiž lze těžko vysvětlit prohlášení, které z obou vrcholných tureckých představitelů poslední dobou padají častěji, než bobky ze staré kozy!

Řeči takového typu, že Turecko může během 14 dní dobýt Rusko nebo, že Turecko hodlá vojensky pomáhat obráncům Aleppa (kterými jsou teroristé z Daiš a Al-Kaídy) totiž nemůže vypustit z úst žádný normální soudný člověk! Turci nemají v Sýrii, ani v žádné jiné suverénní zemi bez pozvání co pohledávat! Tito dva šílenci si zřejmě berou příklad v zahraniční politice USA a nedokážou pochopit, že co si (bohužel) můžou dovolit Američané je pro Turecko přece jen trochu příliš velké sousto!

Rusko je přes všechna štvavá turecká prohlášení a nepřátelské akty, jakým bylo sestřelení ruského bombardéru bojujícího proti islámským radikálům v Sýrii doslova nebetyčně trpělivé a snaží se zachovat mír a nedat se vyprovokovat, stejně jako se nedalo vyprovokovat ani na Ukrajině! Jsem si však jistý tím, že pokud Turecko překročí určitou mez a ruskému medvědovi dojde jeho příslovečná trpělivost, bude celé Turecko hořce litovat a ronit slzy lítosti nad tím, že nechalo dva blby dovést zemi ke zničující a předem prohrané válce!

 

 

Ladislav Kašuka

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Pár vygumovaných stupidních Turků vydá povel a začne třetí světová válka!

  • Frau Merkel je zločinec!!Je to zrádce vlastního národa a celé Evropy.Historie jí bude jednou soudit,za to co provádí,a…nedopadne to pro ní vůbec pěkně!!!Dederónská komunistka a svazačka!!!

  • Je třeba zbavit funkce MERKLTUSK, kteří Turka finančně podporují z našich eurodaní. Jakby padl tento /taneční pár/ tančící na ostrých granátech 3.světové války, tak se pak UE mezi sebou rozumě domluvíme. Věřím tomu že i náš vlezdozatka premiér by se přizpůsobil většině v EU. Je třeba konečně zastavit tu šílenou tureckou uprchlickou tsunami, začít normálně fungovat v této nenormální unii!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*