Papežův poradce agitoval za migranty na poutní mši na Velehradě

Papežův poradce agitoval za migranty na poutní mši na Velehradě

Vatikánský kardinál Marc Quellet, poradce jezuitského papeže Bergoglia, v rámci poutní mše svaté na slováckém Velehradě agitoval před 30 tisíci lidmi za migranty. Sic zmínil newspeakem „uprchlíky“, tak je zřejmé oč jde…

Už ani ten jezuita papež Franta Bergoglio se nemůže na ty neslušné (ne)ovečky z východu dívat, a tak na křesťanské svátky věrozvěstů Cyrila a Metoděje vyslal do ČR agitovat vatikánského kardinála Marca Ouelleta, svého poradce a vatikánského prefekta kongregace pro biskupy.

„Zdá se, že (Evropa) pozbyla dědictví svých základních hodnot,“ pronesl k věřícím a poukázal také na víru ve spravedlnost a zdravé způsoby v životě společenském a politickém. „Mezi ně patří zvláště boj proti korupci, tolik rozšířené ve světě, jež boří důvěru lidu v jeho představitele. Na vás je, aby vaši mladí poznávali Boží království skrze bratrskou lásku, pomoc uprchlíkům a nemocným, skrze přátelství a uměleckou tvořivost.“ (Novinky, 5.7.2017).

Ač velectěný pán nezmínil ony „muslimské uprchlíky“, tak myslím, že záměr je zřejmý. Do svatopetrských kanceláří buď ještě nedorazily informace, že se nejedná o uprchlíky, ale migranty (zejména z Afriky), nebo, jak je zvykem u vrchnosti všeho druhu, opět tady někdo zkresluje realitu.

Ostatně, co se multikulturně globalistických názorů velkého „otce“ týká, nejedná se o nic nového.

Psal o papa již dvakrát dříve a vatikánská multikulturní agitka pokračuje i u nás.

Big Father František: abychom se měli skvěle, všem one migrant do postele

A zde, kde papa opět radí vzít si migranty domů. Jen mi nějak uniká, že by šli vatikánští příkladem.
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Papežův poradce agitoval za migranty na poutní mši na Velehradě

  • Kodl, já ti tu přímočarou logiku jednoduše musím závidět.
    Mysliteli jeden.

  • At si pokrytci ve Vatikanu ty cmoudy vezmou do Vatikanu a staraji se o ne!!! Cirkev vzdy kritizuje verici za to co nedelaji, aniz by dala priklad! Kazala vzdy lidem jenom vodu a sama chlastala vino, tak to delala cirkev odjakziva! Vypasene veprove hlavy prelatu a cirkevnich hodnodtaru, valicich se v palacich o tom svedci. Jejich prace spociva v oblbovani vericich a jejich vyssavani pro sve potreby.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*