Papeži Františku-kam jsi to klesl. Líbat nohy islámským vrahům?? Ty nejsi normální….

Papeži Františku-kam jsi to klesl. Líbat nohy islámským vrahům?? Ty nejsi normální….

U politiků jsme zvyklí na lecjakou špinavost, ale to, co udělal papež není jen špinavost, ale především zrada celého křesťanského světa. Jedná se o zcela amorální akt a výsměch všem zavražděným lidem islámskými radikály.

To se nám papež snaží veřejně ukázat, že křesťané a křesťanský svět je nyní podřízen islámu?? Obávám se, že ve spojení s politikou by tomu tak mohlo již částečně být. Otázkou je, v čím zájmu vlastně papež pracuje! Že je Římsko-katolická církev zrádná a kolaborantská víme-takto se totiž chová už minimálně několik století. Patří mezi největší světové zloděje a politické pošťuchovače. Největším kritikem tohoto zlořádu u nás byl mistr Jan Hus a stálo jej to život. Ta katolická prasata jej upálila a to stejně, jako upalují lidi zaživa islamisté. Zvláštní to podobnost. Největší zrůdností katolické církve byla kolaborace s nacisty a přímý podíl na vraždění židů, pravoslavných, ale i prostých lidí, neb katoličtí kněží žehnali Hitlerovým zbraním. Pomáhali taktéž ukrývat a pašovat vysoké nacistické pohlaváry a jejich majetky. Existuje o tomto mnoho důkazů. Dokonce nacisté byli skrýváni ve Vatikánu. Spolupráce s komunistickými režimy je též prokazatelná. S kým tedy ještě bude církev kolaborovat?? Je počínání papeže dokladem toho, že Evropská otázka a otázka Evropských národů je už předem vyřešena. Je to důkaz toho, že budeme obětováni ve prospěch islámu??

Křesťanství není odpovědné za počínání papeže, ale papež je odpovědný za jeho špinění. Kolik desítek milionů lidí zemřelo, či bylo zabito ve jménu křesťanství?? Na tyto oběti si papež plivl. Stejně plive na oběti atentátů v Paříži a Bruselu. Divím se, že si toto nechají pozůstalí obětí atentátů líbit, divím se, že Evropské národy ještě tolerují počínání katolické církve!! Vždyť oni ti katolíci migranty podporují a tahají je do Evropy. I oni jsou tedy obchodníky s islámským masem. Jak odporné. Přístup katolické církve by za jejich kolaboraci zasloužil vypálit kostely a to stejně tak jako mešity. To by se pak vyčistilo ovzduší. Tito Jidáši totiž pracují v neprospěch Evropských národů a vědomě jim škodí jako Merkelová, Obama, či Sobotka.

MY TADY ISLÁM NECHCEME. MY NECHCEME VÁLKU V EVROPĚ. MY NECHCEME BÝT ČASEM NUCENI KONVERTOVAT NA ISLÁM A UCTÍVAT ALLÁHA. MY CHCEME SVOBODNOU EVROPU SE SVOBODNÝMI NÁRODY A SE SVOU TRADIČNÍ KULTUROU. NETAHEJTE NÁM SEM PARAZITY.

Vím, že politické elity a elity církevní toto nezajímá. Klidně nechají Evropské národy vybít. Hlavně, že vrchnost z toho bude mít svůj profit. Osobně nemám nic proti Islámu, ale do Evropy a naší kultury prostě nepatří. Je to totiž jako bychom hasili požár benzinem.

LIDÉ PROBUĎME SE. VEZMĚTE KLACKY, HOLE, KOSY, LOPATY A ŽEŇME JE Z EVROPY. VĚŘTE-TO PAK BUDE NÁLADA A BUDE SE SMÁT VŠECHEN LID.

(Papež František Foto : people.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Papeži Františku-kam jsi to klesl. Líbat nohy islámským vrahům?? Ty nejsi normální….

 • pochopte prosím že papežský systém jako takový zradil Krista už ve 4. století, když se stal *státní* církví…. to co Franta dělá je jen potvrzení toho že církev je ve skutečnosti antikristovská!

  …původní Kristovo křesťanství je něco jiného než současný papežský katolicismus. Ve skutečnosti je Kristovo jméno pro Vatikán pouhou „maskou beránka“, která zakrývá největší podvod na lidstvu za posledních 2000 let!

  Zkuste teď prosím použít otevřenou mysl… pokud se nad fakty zde uvedenými zamyslíte, zjistíte že jsou pravdivá…

  Řím se pokoušel před 4.st. ORIGINÁLNÍ Kristovo učení zničit, ale jeho hnutí nebylo možné žádným násilím vymý­tit. Vznikla proto ďábelská myšlenka a římští mocipáni si řekli: Jak zničit Kristovo hnutí, když to nejde silou? Uděláme to podvodem! Vytvoříme falešné křesťanské náboženství! Tak vznikla římsko-katolická cézaro-papežská církev, která je jen falešnou napodobeninou originálního Kristova učení o poznání-sama-sebe.

  Jediným způsobem, jak zničit vliv (originálního) křesťanského hnutí, bylo vytvořit falešné křesťanské náboženství. Řešení bylo v Římě. Římské po­hanské náboženství vycházelo ze starověkého Babylonu. Jediné co potřebovalo, bylo dostat křesťanskou roušku…

  A TOTO FALEŠNÉ KŘESŤANSTVÍ POD NÁZVEM KATOLICISMUS DĚLÁ Z LIDSTVA OVCE DODNES… jako mocenský nástroj ovládání lidí bylo dlouho vysoce úspěšné…

  Mezitím ve Vatikánu mimo jiné vymysleli islám, který jim umožnil ovládnout Araby, kteří katolicismus odmítli… no a to jsme u současnosti: Lidé utíkají Vatikánu z lopaty, katolicismus ztrácí ovečky… s síly co stojí v pozadí za Římem se tedy rozhodli nasadit islám i do Evropy aby znovu myšlenkově a duchovně ovládli národy…

  http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*