Papež František: Putin je „jediný muž“, který může zachránit křesťanství na celém světě

Papež František: Putin je „jediný muž“, který může zachránit křesťanství na celém světě

Nadcházející schůzka mezi papežem Františkem a ruským patriarchou Kirillem bude nejen historická událost, ale může mít velké výhody pro křesťany po celém světě, uvedly francouzské noviny Le Journal du Dimanche.

Ve snaze bránit křesťany na Blízkém východě a dalších částech světa, kde jsou pronásledováni, papež František chce požádat ruského prezidenta Vladimíra Putina o pomoc.

Podle papeže Františka, Putin je „jediná osobnost, se kterou se může katolická církev spojit na obranu křesťanů na východě.“

„Je důležité, abychom spojili své úsilí (s Ruskem) pro záchranu křesťanství ve všech regionech (světa), kde jsou křesťané utlačováni,“ řekl papež František, jak informoval Le Journal Du Dimanche.

Papež František Foto : people.com
Papež František Foto : people.com

S pomocí Putina, papež František doufá, bude dosaženo dohody se syrským prezidentem Bašárem Asadem, íránským vůdcem Hasanem Rúháním a dokonce i elitou čínské vlády, k vypracování plánu na pomoc křesťanům v těchto regionech.

Co se týče Číny, papež František uvedl, že doufá, že se založí politický kontakt mezi Pekingem a Vatikánem, protože tyto dvě strany nikdy neměly oficiální diplomatické vztahy, uvedl francouzský deník.

Dne 12. února se papež František setká s ruským patriarchou Kirillem. Toto vysoce-profilové setkání má také zahájit sbližování mezi katolickou a pravoslavnou církví po rozkolu z roku 1054.

Tato dva náboženství se rozdělila v roce 1054- což je často nazýváno jako „velký rozkol“- po vleklých sporech kvůli římské nadvládě nad celou křesťanskou společností.

Setkání se bude konat na Kubě, na havanském letišti, kde budou papež František a Kirill společně hovořit a nakonec podepíší společné prohlášení.

 

 

SPU/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Pro pana vostoka: Bohužel i s tou Fatimou je to zcela jinak, než se nám církev snaží nakecat…. ve skutečnosti Fatima mluví o zradě papeže a o tom že žijeme na „konci věku“:

  Fatimské zjevení nemá nic společného s tzv. Panenkou Marií a bylo církví kompletně zfalšováno… velmi důkladný rozbor faktů, je pohromadě a přehledně např. na této adrese: (jsem sám jsem si do detailů ověřoval a proto doporučuji)

  http://www.ragauian.cz/fatimske-zjeveni-1-zfalsovane-proroctvi-ktere-nema-nic-spolecneho-s-panenkou-marii/

 • Pro pana vostoka: Jediné co papež myslí vážně, to je vybudování světové vlády NWO a zotročení oveček… kdo se dívá, může to vidět… stačí konečně otevřít oči a přestat spát za bílého dne… pak uvidíte např. že papá kamarádí s vykuky jako Obamba nebo Peter Sutherland, (dnes už bývalý) šéf Goldman Sachs International a člen skupiny Bilderberg… pár citátů:

  8.7.2015, Ekvádor — Papež volá po novém světovém pořádku a hodlá bojovat proti lidské individualitě (rozuměj svobodě). Papež Francis na úterní mši v ekvádorské metropoli Quito označil za příčinu současných válek a násilností individualismus. Události předpovězené v Janově Zjevení kapitole 13 vrcholí!

  Pope Francis wraps up the first leg of a three-nation South American pilgrimage Wednesday after issuing an impassioned call for a new economic and ecological world order where the goods of the Earth are shared by everyone, not just exploited by the rich.

  * viz např. web foxnews.com/world/2015/07/08/pope-wraps-ecuador-leg-south-america-trip-after-calling-for-new-ecological/
  * viz např. web svobodneforum.cz/papez-problemem-dnesniho-sveta-je-individualismus/

 • Kéž by to pan Bergolio tentokrát myslel vážně. Kéž v tomto případě se nejedná o jeho PR
  Kéž se jedná o vliv Fatimy.

 • Těm co si ještě nevšimli že církev je ve skutečnosti hlavním škůdcem lidstva, bych rád nabídl pár faktů z zamyšlení… aby bylo jasno, jsem pro solidaritu a pomoc potřebným stejně tak je jasné, že Kristovo učení bylo přineseno na Zem za účelem pomoci lidstvu… CO ALE LIDÉ DNES UŽ NEVĚDÍ ŽE CÍRKEV TOTO UČENÍ ZFALŠOVALA A POUŽILA K OVLÁDÁNÍ a zotročení LIDSTVA… dělat z lidí voly umí ve Vatikánu velmi dobře… ale je jen na vás, na jednom každém, zda se nechá… jste rádi když z vás někdo dělá vola? já to tedy miluju :))))

  TAKŽE FAKTA… Pozorováním historie a hledáním hlubších příčin dějů zjistíte smutný fakt že islamizace Evropy je dlouhodobě plánována služebníčky NWO a Vatikánu…

  Nemám nic proti solidaritě, ale lidské emoce soucitu jsou dnes zneužívány k manipulaci stáda směrem k NWO… lidičkové prosím začněte uvažovat v souvislostech a nenechte se už manipulovat tlakem úmyslně zavádějících a manipulativních emocí na lidské ego:

  Pár důkazů, cituji: 29.6.2015, Irsko — Po setkání s papežem Františkem šéf Goldman Sachs International a návštěvník tajných setkání skupiny Bilderberg, Peter Sutherland prohlásil v rádiu RTÉ, že Evropa potřebuje více uprchlíků z Afriky a Sýrie. Nestyděl se ani lhát o jejich přínosu pro ekonomiku…

  http://www.ragauian.cz/udalosti-predpovezene-v-janove-zjeveni-kapitole-13-se-stavaji-realitou-papez-vola-po-novem-svetovem-poradku-odhodil-masku-a-nezakryte-bojuje-proti-lidske-svobode/

  http://www.ragauian.cz/pravda-o-islamu-umele-a-zamerne-prizivena-islamska-imigrace-do-evropy-je-prostredkem-likvidace-narodnich-statu-a-manipulace-lidi-ke-globalni-vlade-najde-se-alespon-7-statecnych-kteri-nas-zachrani/

  ==> Tohle vše je dlouhodobý záměr, jak zlikvidovat naši kulturu! A islám umí vyrábět ovce velmi dobře!! Pochopte prosím, proto se to všechno děje, je to plán! Rád bych milé čtenáře upozornil že ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil… proto papeženci a mohamedáni tak kamarádí… je to prosté milý Watsone

  http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

 • Franta neprozřel… jenom je to velký pokrytec… ve skutečnosti peče s Obombou… a protože USA teče do bot, pokouší se zachránit co se dá…

 • · Edit

  Že by již papež František konečně prožřel nebo měl božské vidění, už by bylo načase. Nebo snad chtějí Oni /démonické/mocnosti zničit celý svět pro své dolary a eura. Měla by prozřít i naše katolická církev a hájit Naše lidi před islámským morem!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*