Papež František: Populismus není odpovědí na evropskou migrační krizi

Papež František: Populismus není odpovědí na evropskou migrační krizi

Populismus nevyřeší evropskou migrační krizi, tvrdí papež František v novém rozhovoru a trvá na tom, že Evropa zapříčinila mnoho afrických problémů a má odpovědnost vítat a pomáhat těm, kteří hledají lepší život.  

V exkluzivním rozhovoru s agenturou Reuters, který byl k dispozici v deníku Breitbart v italštině, byl papež tázán, co si myslí, že je řešením migrační krize, která zřejmě způsobuje, že se Evropa rozpadá.

„Populismus není řešením,“ řekl papež důrazně a dodal, že Evropa by bez migrantů zmizela, protože nikdo nemá děti.

„Podívejme se na historii,“ uvedl. „Evropa byla vytvořena přistěhovalci. Podívejme se na současnou situaci. V Evropě je velká demografická zima. Bude prázdná.“

Papež pochválil Itálii a Řecko, stejně jako Turecko, Libanon a Jordánsko za „odvahu a štědrost“ při přijímání migrantů s tím, že je to správná reakce.„Současný příběh spočívá v tom, že lidé přicházejí žádat o pomoc. Věřím, že byste neměli odmítat lidi, kteří přicházejí,“ uvedl. „Musíte je vítat, pomáhat, postarat se o ně a doprovázet je, a pak vidět, kam je umístit, ale po celé Evropě.“

Lidé dluží Africe zvláštní druh odškodnění, řekl papež, protože tolik z nich využilo její zdroje.

„Lidé utíkají před válkou nebo hladem,“ řekl papež. „Vraťme se k hladovění. Proč je v Africe hlad? Protože v našem kolektivním podvědomí existuje motto, které říká, že Afrika musí být vykořisťována. Mnohokrát jdou lidé do Afriky, aby ji vykořisťovali.“

Papež se vrátil k rozhovoru o Africe, který měl s kancléřkou Angelou Merkelovou, s níž souhlasil.

„Hovořil jsem o tom s Merkelovou a souhlasím s tím, že musíme do Afriky investovat, ale investovat řádným způsobem a zajistit zdroje zaměstnanosti, a ne ji využívat,“ uvedl předtím, než se zmínil o kolonizační minulosti Evropy.

„Když dá země nezávislost africké zemi, ale jen od země nahoru – co je podzemí je stále závislé – a pak si stěžuje, že tu přijdou hladoví Afričané, to je nespravedlnost!“ Prohlásil.

Evropa musí podniknout vzdělávací program a investice do Afriky, aby se zabránilo příčinám přistěhovalectví,“ uvedl. „Některé vlády mají dobré nápady a musíte je usadit co nejlépe, ale vytváření psychózy není lékem.“

„A je tu další problém. Vracíme se k odesílateli, lidem, kteří přicházejí a tito lidé končí ve vězeních obchodníků s lidmi,“ uvedl.

Pepež uvedl, že „populismus problém nevyřeší, co ho vyřeší je vítání, studium, urovnání a obezřetnost, protože obezřetnost je ctností vlády a vláda musí dosáhnout dohody. Můžu získat určité množství a usídlit je.“

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Papež František Foto: ilGiornale)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Papež František: Populismus není odpovědí na evropskou migrační krizi

 • Upozornuji, ze nemohu proverit tuto informaci na tadesco.cz, je ale natolik sokujici, ze ji davam dale. Elity USA jsou obvineny z organizovani nejhorsich zlocinu pedofilie, unosu deti a jeji obeti pri satanistickych ritualech.
  Do techto ma byt zapletena i cirkev:
  https://tadesco.cz/papez-zatceni-obeti-deti/

 • Papež Franta je vycvičenec a služebník tvůrců,. kteří se chystají nastolit NWO. Smíšení ras a zhnědnutí Evropy a současně snížení počtu obyvatel zeměkoule natolik, aby jako otroci sloužili hrstce veleboháčů, kteří si myslí, že jim svět bude patřit a otroci sloužit. A tak Franta pronáší svá moudra, která vůbec nejsou v souladu s katolickou církví a myslím, že Ježiš by proti němu určitě bojoval. .Divím se, když vyleze na Svatopetrské náměstí, že ještě tolik lidi padá do fanatismu a se slzou v oku ho uctívají.

 • Papez Franta ma zrudne zduvodneni pro nutnost migrace : Vymirame!
  Pokrytecky a prolhany papez nas nabada k lasce k uprchlikum, sam ale ani jeho cirkev je nevezme do kostelu a Vatikanu, neproda cast sbirek, aby jim penezi pomohl. Kaze vodu jako jeho predchudci odjakziva a sam a jeho klika ziji v palacich, utapeji se v homosexualnich a pedofilnich nerestich a nepiji vodu. Kryji pachatele techto zlocinu v cirkvi, ochranuji je, odmtaji odskodnit obeti a bagatelizuji zlociny klerusu.
  A tak nam sem papez cpe primitivy vychovane Koranem, ktery jim prikazuje na nejmene 100 mistech nenavist a nasili proti bezvercum, krestanum a Zidum. Ti atentatnici jednaji v souladu s Islamem, ktery je nenavistna nabozenska ideologie vuci obcanum, nevyznavajicich Islam. Ve zpravach se o nich s oblibou v mediich mluvi jako o psychicky nemocnych. Proto mel byt Islam v Evrope uz davno zakazany. K teto nutnosti se spolecnost dobere, az zemrou spousty Evropanu rukou Muslimu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*