Papež František: Katolická církev schvaluje geneticky modifikované potraviny GMO

Papež František: Katolická církev schvaluje geneticky modifikované potraviny GMO

Papež František prohlásil, že katolická církev nyní oficiálně schvaluje geneticky modifikované potraviny a povoluje jejich používání při svatých událostech.                             

Nejen, že se Vatikán dostal do jednoho z největších pedofilních skandálů ve své historii – církev nyní oficiálně schvaluje jednu z nejvíce nemilosrdných a ďábelských společnostní na světě – společnost Monsanto!

Deník Naturalnews napsal: Je to samozřejmě o urychlení zániku katolické církve, protože lidé to vidí a opouští Boha a přiklání se k ďáblu, k vládnoucím korporacím, které chtějí umístit člověka výše než Boha, pokud jde o semena a potravinářské plodiny.Vedle filozofických argumentů o semenech a Matce přírodě, Monsanto je také nejhorší společností na světě, která provozuje některé z nejšpinavějších negativních operací, jaké svět kdy viděl, lže, klame a rozmetá obhájce čistých potravin, aby ovládla světové dodávky potravin za každou cenu.

Zdá se, že nic z toho neznepokojuje moderní Vatikán, kde by nadcházející události mohly zahrnovat i masové sexuální orgie, organizované sexuální zneužívání sborových chlapců a bufety s geneticky modifikovanými spermiemi. Je to skutečně to, k čemu katolická církev dospěla?

Bohužel to tak vypadá.

Pedofilie a geneticky modifikované organismy jdou v dnešní době ruku v ruce – protože jsou oba Ďábel – a nyní se zdá, že mají požehnání od samotného papeže!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Papež František: Katolická církev schvaluje geneticky modifikované potraviny GMO

  • Jezuita Franta je pro multikulti, GMO. Stale nam rika, co mame delat. Sam to nedela, kaze vodu a chlasta vino. Kdyz je uz takovy lidumil, at daruje lidem bohatstvi cirkve! Jenom v Rime patri cirkvi 25 % nemovitosti a nejsou to jen ledajake. Palace a zahrady na nejdrazsich adresach v Rime. Pomohl by zmirnit bidu sveta. Cirkev by tak ukazala, ze se Jezisem nejenom zastituje, ale ze jedna jako by jednal on. Pomahal chudym, potrebnym a nemocnym, kritizoval bezcitne bohatstvi lidi, hlasal lasku a dobro.

  • GMO jsou jedem pro zive organismy. Veskere negativni vedecke prace tykajici se GMO potravin jsou lidem zamlcovany, naopak tvrzeni o nezavadnosti GMO jsou podporovana a vsude v mediich rozsirovana. Je to boj koncernu o jejich zisky na ukor zdravi lidi a zvirat. Uz nejmene 10 let se bada a nikdo neni schopen neskodlivost ci skodlivost prokazat, protoze v tom jedou velke prachy.
    Zminim se o jedne vedecke praci z UK. Krysy krmene GMO bramborami dostaly vetsinou rakovinu a chciply. Druha skupina krmena bramborami bez GMO nevykazovala zadne zdravotno potize a onemocneni. Autor teto prace, vedec madarskeho puvodu byl po zverejneni z ustavu propusten, dehonestovan a nemohl dlouho sehnat zamestnani, i kdyz jeho prace byla potvrzena testy jeho kolegu v jinych ustavech.
    Boj proti prachum se vyhrat neda. Vede nas i ke zniceni cele planety za ucelem nastoleni NWO skrze chazarskou mafii, ovladajici USA.

  • Vždyť byl záměrně dosazen a kope za ty, kterým sloužil a sloužit bude. Je to jedno velké divadlo pro méně chápavé lidi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*