Panoptikum na sjezdu ODS. Blbí a blbější. Chyběla už jen Gréta, Maxipes Minář a Halík

Panoptikum na sjezdu ODS. Blbí a blbější. Chyběla už jen Gréta, Maxipes Minář a Halík

Přečetl jsem si několik textů a příspěvků o víkendovém sjezdu ODS, mrkl jsem na výkon „nepřekonatelného“ zhmotnění vulgarity z Řeporyjí a potvrdila očekávání onoho panoptika. Své postřehy shrnuji v několika bodech níže. 1. Soudruh předseda, jak je zvykem, absolutně mimo spatřující svého bubáka Babiše i v krupičné kaši, prefabrikované PR fráze, naučená přehnaná gesta, mediální obraz politického eunucha či čivavy (vyberte si sami) jen tak nezmění
 2. Psychopat a zhmotněná vulgarita (zřejmě) na podpůrných látkách má potlesk evidentně ještě větších psychopatů, kterým spílá á la Greta style (zaprděné Řeporyje zná prý každý – ale za jakou cenu a v jakém světle?)
 3. Politologové se přemnožili jak hraboši, říká předseda senátu (zřejmě o svém předsedovi?)
 4. Samozvaný Havloid chce americkou základnu v Ostravě
 5. Místopředsedkyně bez konkurenta není (nemalý trapas) zvolena
 6. Bezplastový cirkus v době zelené klimatické hysterie, jinak známé jako greténismus
 7. Proslovy spřízněných zástupců „demokratických“ stran bez soudnosti a charismatu (možná i charakteru) snad s výhledem na budoucí spolupráci ve jménu jediné možné liberální „demokracie“

To byl včera v Bohnicích den otevřených dveří? Chyběla už snad jen nejprotežovanější světová záškolačka se svou „uhlíkově neutrální“ jachtou, Maxipes Minář coby hlídací pes a zahradník, nějaká nevkusná protizemanovská a protibabišovská jednoaktovka pod vedením Jana Hrušínského, Báry Hrzánové a Evy Holubové, kázání Kazatele Tomáše Halíka a „prezidentský“ proslov generála Petra Pavla.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Panoptikum na sjezdu ODS. Blbí a blbější. Chyběla už jen Gréta, Maxipes Minář a Halík

 • ODS postupně opustili ti, kteří byli navázáni na kmotry a ví, kde tečou peníze. Jsou už většinou v TOP09. Dále ODS opustili ti, kteří trvají na původní myšlence a ideologii strany, jdu za Klausem ml. To, co v ODS zbylo, už s původní ODS nemá nic společného.
  Kdyby se přesto podařilo ODS získat voliče, ujmuli by se moci ti „šíbři“, kteří jdou za penězi a korýtky. Fiala je jen udržovací předseda, který čeká, až udělá Babiš chybu.
  S programem Antibabiš už prohráli nejedny volby a jedou dál. Nemají co nabídnout.
  Na sjezdu Fiala jen navrhoval, že ODS napraví to, co pokazila – superhrubou mzdu apod. Většina problémů, které chce ODS napravovat by nebyla, kdyby ODS nebyla v minulosti ve vládě.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*