Panika v ODS: Brzy to na Miroslavu Němcovou praskne. My už to víme

Panika v ODS: Brzy to na Miroslavu Němcovou praskne. My už to víme

nemcovaa

AKTUALIZOVÁNO Podle bývalého člena Výkonné rady ODS Jana Tesaře stranu ovládli havlisté, kteří nedemokraticky po vzoru bolševiků vylučují ze strany své odpůrce. ODS je podle něho mrtvá, Miroslava Němcová nepřináší spásu, naopak. Podobných názorů se na „nemastnou, neslanou“ Němcovou množí. Důvod? Podrazy uvnitř ODS.

Jak Krajské listy.cz informovali dva členové ODS, Němcová je ustrašená a velmi často zbabělá. „Kamkoli má jít, stokrát přemýšlí. A nakonec často nejde,“ shodli se oba členové, kteří si nepřáli být jmenováni, ač jde o jedničky krajských kandidátek. Jejich slova ovšem pro naši redakci potvrdili i další.

Minulý týden například Němcová dostala pozvání do redakce Blesku. Měla jít dělat online rozhovor současně s šéfem KSČM Filipem. Protože měla obavu z nepříjemných otázek, pozvání nepřijala a do redakce našeho největšího bulváru nakonec na poslední chvíli dorazil exministr Petr Bendl.

V pátek „premiérka Mirka“ pro změnu přišla do Českého rozhlasu. Její chování popsal pro Parlamentní listy.cz diskusní soupeř Tomio Okamura: „V pořadu jsem jí připomněl předsedu ODS a expremiéra Petra Nečase, jak si platil statisíci z našich veřejných peněz svojí milenku paní Nagyovou. A reakce mě šokovala. Paní Němcová mně i dalšímu pánovi za menší politickou stranu, který byl také hostem a přikyvoval, odmítla po pořadu podat ruku a dokonce s námi odmítla jet společným výtahem ke vchodu! To je neuvěřitelné chování.“

Nad tímto chováním kroutí hlavou rovněž straníci, bývalí i současní. „Bohužel v ODS si lidé přestali navzájem naslouchat, přestali přemýšlet o slovech druhých a toto je bohužel v tuto chvíli i deficit Mirky Němcové,“ komentoval vlivný podnikatel Tomáš Hrdlička.

Babiš si s ní zahraje na kočku a myš

„Její jedinou devizou v politice vždy bylo, že si naprosto nic nemyslí. Že nemá – a proto nemusí riskovat – žádný vlastní názor. V tomto smyslu je tak dokonalým vyjádřením stavu současné ODS,“ míní například Petr Hájek, blízký spolupracovník exprezidenta Václava Klause.

Všechna negativa, která Němcová pro svou údajnou hloupost má, se podle našich informací rozhodl využít Andrej Babiš. Ten bude příští týden znovu hostem diskusního pořadu na televizi Nova. Namísto Tomia Okamury, jehož se prý velmi bojí, trval na účasti Němcové. Prý je to ideální soupeř, kterého roznese na kopytech a preference ODS tak ještě klesnou.

Po posledním vystoupení „premiérky Mirky“ na Nově politolog Lukáš Jelínek dokonce uvedl, že častokrát lhala.

Němcová lhala Schwarzenbergovi do očí a on mlčel. Odborník v údivu

„Mirka vůbec nechápe, co se děje. Že na ni lidi koukají dvacet let a že ona všechny věci, které v Česku byly, spolurozhodovala. Ona to prostě nevidí a nechápu, že se Kuba nepostavil a nesundal ji, když tu možnost měl,“ řekl nám jeden ze členů ODS. Martin Kuba podle něj nemá prakticky žádný vliv a upíná se pouze na „v současnosti bezcenné výzkumy“ a rozhodující roli v zákulisních hrách tak údajně připravuje -k překvapení mnoha- Němcová s exministrem spravedlnosti Pospíšilem.

Preference ODS se podle průzkumů pohybují kolem osmi procent, což by byl historicky nejhorší výsledek. Němcová by i přes tuto pravicovou katastrofu měla na další čtyři roky plat a všechny výhody jasné.

V neděli ČT vydala aktuální volební průzkum. Situace ODS je podle něj víc než kritická.

zdroj : krajskelisty.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Panika v ODS: Brzy to na Miroslavu Němcovou praskne. My už to víme

  • Paní Němcová je bohužel jen hokyně ze Žďáru, tuto svoji mez nepřekoná, jen stoprocentní nánu může napadnout tvrdit o poslancích a hlavně o sobě, že jsou volená elita, jak se před časem baba vyjádřila. Je ubohá, jako celá polistopadová garnitura, jejímž hnacím motorem je jen touha po moci a majetku.
    hezký den. miloš

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*