Paní Filipovská by se měla krotit ve vyjádřeních a svá nemoudrá moudra, si raději odpustit

Paní Filipovská by se měla krotit ve vyjádřeních a svá nemoudrá moudra, si raději odpustit

Je smutné, když lidé nemají soudnost, je smutné, když nevidí realitu, je smutné, když jeden druhého uráží…Je snad od paní  Olgy Böhmové zlomyslnost, pokud zpovídá paní Filipovskou k tématům na která ona zjevně nestačí?

Pavlína Filipovská: Pan Ovčáček je blbý. Bašár Asad je vyčuraný a Rusům nevěřím nic! Bude-li Zeman kandidovat, dám se do výroby transparentů

Máte to zapotřebí, paní Pavlíno? To moje pokárání v mém textu berte v dobrém
Máte to zapotřebí, paní Pavlíno? To moje pokárání v mém textu berte v dobrém

Paní Filipovská, proč nadáváte druhým do blbých? Konkrétně v čem je pan Ovčáček dle vás blbý? Že hájí našeho pana prezidenta, že je loajální s tímto našim panem prezidentem? Že pokud tisk a média o něm lžou, tak jej právem hájí? Proto je blbý?! Je snad dle vás blbý proto, že je našemu panu prezidentovi oporou a ochranou před hlupáky a potrefenými husami, které na něj ze všech stran jen hýkají před svým zákonitým koncem, kdy se tito potrefenci neosvědčili? Kdy doslova naši zem zničili? Pan Zeman to vše umí pojmenovat a tak proto do něj vy a vám podobní kopete…Pan Zeman používá nejen selský rozum, který je nám většině dán darem, ale má nadhled a vidí tak skutečnost. Vidí realitu dneška! Nezlobte se, ale vy jste mimo realitu a to zcela… Vaše odpovědi a vyjádření v různých článcích na Parlamentních listech a i jinde, mě nejen že nepobaví, ale je mi z nich velice smutno.

Jste žena a děláte ve svých hloupých výrocích ženám ostudu.

Paní Pavlíno, měla byste se poradit s Vašimi blízkými a ti by Vás měli umravnit a říci vám upřímně: “ Maminko, babičko, prosím tě neztrapňuj se a raději se věnuj něčemu smysluplnému, nač skutečně stačíš…
Jen pro zajímavost, co jsem napsala po vašem komentu o USA vojácích, kterým jste u nás v ČR „chtěla dělat pohodlíčko“.

To mi z vás paní Filipovská, bylo hodně moc smutno…

http://milenapolakova.blog.idnes.cz/c/426524/umelci-nevidi-neslysi-jsou-lidsky-hloupi-nebo-jen-sebestredni.html 

 

 

Milena Poláková

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Paní Filipovská by se měla krotit ve vyjádřeních a svá nemoudrá moudra, si raději odpustit

  • Do umeleckych vysin sveho otce to nikdy nedotahla , pokusit se o karieru v Hollywoodu na to byla jako umelkyne prilis tuctova a tak si kompenzuje sva zivotni bolistka na lidech,kterym nesaha ani k vysi pat.Jeji pubertacke vyroky v konkextu k jejimu jiz pokrocilesimu veku pusobi velice neverohodne a smesne!

  • Zase někdo pořádně podmazával. Nu asi jí vyschly úspory z dřívější doby, tak potřebuje vydělat nějaké ty dolary. A když to nejde zpěvem jelikož po ni ani pes neštěkne, tak to dělá propagandou.

  • · Edit

    Už jsem se několikrát setkala s publikovanými názory paní Filipovské. Jediná věta, která mne napadla byla ona je snad hodná. Ale svojí primitivností bohužel jako bývalá zpěvačka 4. kategorie a rovněž i herečka podobných kvalit může svými naivními názory ovlivnit některé starší občany, kteří jsou bohužel nemocní . Stejný pocit jsem měla když jsem nedávno viděla rozhovor v TV s paní Vašáryovou, kterou jsem měla ve svém podvědomí za inteligentnější, ale jak je vidět mohla by si s paní Pavlínou notovat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*