Pane premiére, už jste zjistil, zda agenti nezlikvidovali Skripalovy?

Pane premiére, už jste zjistil, zda agenti nezlikvidovali Skripalovy?

Diskuze na téma, zda Novičok byl vyráběn či testován v zemi, která je určena jako hlavní centrum ochrany proti chemickým zbraním je směšná, ale hlavně naprosto nepodstatná…

Žijeme v přízračném světě, kde možná byl někdo otráven, pokaždé jinou látkou, kdy podle některých stačí zlomek miligramu příslušného Novičoku a s člověkem je amen, a jindy byly tytéž oběti zachráněny díky typické anglické mlze či bravurní péči lékařů.

Ale co je hlavní! Nikdo se neptá, kde jsou oběti a zda vůbec nebyli již fyzicky likvidováni britskými či americkými tajnými službami, aby nemohli mluvit. Protože zjevně o to Britům jde v první řadě…

Co když fakt nežijí? V takovém případě blbůstka, zda se u nás novičok vyráběl či pouze testoval, je přece úplně ukradená.Proč to nezajímá Babiše, Stropnického, kteří kvůli jejich údajné otravě Putinem to zcela přepískli a jako země jsme se oproti sousedům Slovensku či Rakousku naprosto ztrapnili?

Proč lidé nemohou znát pravdu?

Proč držíme basu se Západem, který, jak známo není schopen ani zajistit udržení jedné strategické smlouvy s Iránem?

Rusové nikdy neřekli, že „náš“ Novičok byl použit při údajné (nevíme ani zda nastala) otravě dnes neexistujícího dvojitého agenta Skripala a jeho dcery. Oni jen řekli, že mezi vyspělé země –a za to se snad nemusíme stydět – které by byly schopny je vyrobit je Česko. Tak o tom snad nikdo nepochybuje.

Že rusofobistický Stropnický (je skvělé že odchází z vlády), celá pravicová džungle dostávají amok a nepříčetná Němcová, Dienstbier, Fiala, Gazdík atd.. i další opakují do omrzení, že se Zeman dopouští velezrady je zcela normální. Takoví jsou a takoví budou.

Ale znovu: Až Němcová, Dienstbier, Fiala či Gazdík vznesou dotaz, co je s dvojitým agentem Skripalem a zda žijí, poprvé bych si jich začal vážit. Ale toho nejsou schopni.

Ale v tom je podstata věci, alespoň následná.

Takže pane premiére Babiši,

kasal jste se, jak budete odvážný v zahraničních otázkách. Zatím jste poklonkoval hloupé britské premiérce Mayové, která prohrává jeden střet za druhým na domácím kolbišti ohledně Brexitu a chcete se – a marně zalíbit naší pravici, která stejně do Vás kopne.

Vzneste na červnovém summitu premiérů a hlav států veřejně otázku, zda tyto údajně oběti vůbec ještě žijí a chtějte o tom předložit důkaz.

Útoky pravice a části zkomírající ČSSD proti Vám nás nezajímá, ale zajímá nás, zda se umíte chovat jako Miloš Zeman nebo premiér Orbán a nebo jste prostě jen bačkora jako byl kdysi Sobotka…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Pane premiére, už jste zjistil, zda agenti nezlikvidovali Skripalovy?

  • Babis bojuje o sve politicke preziti a nase zeme a jeji politicke smerovani jsou mu ted ukradene. Jeho konec zacne ustavenim nove vlady, kterou si v tomto slozeni lide nepreji.
    Je hanebne, ze nas vyvoj je paralyzovan silami, kteri ucelove kauzou Capi hnizdo nici ANO a Babise a tim chteji zachovat dosavadni system korupce a klientelismu.
    Druha stranka je naproste podrizeni vlady a instituci USA a NATO, pro ktere jsme kolonii, vyuzivanou pouze pro zajmy USA za nase penize.
    Kdyz kritizujete postoj Babise, vubec si neuvedomujete, ze CR samostana uz davno neni, ze za nas rozhoduji EU a USA. Jakykoliv politik, co toto nebude respektovat dostane stejne problemy jako Zeman, Orban.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*