Pane Menzel, Češi nejsou burani za které je máte !

Pane Menzel, Češi nejsou burani za které je máte !

menzel

Kdo z Vás sledoval páteční debatu ve studiu v Hyde Parku s režisérem Menzlem, tak mu pravděpodobně museli vstávat všechny vlasy na hlavě. Se vší úctou ke všem umělcům včetně pana Menzela, to bylo něco neskutečného a podobalo se to dávné komunistické propagandě a propagaci orwelovských zákonů . Nebudu spekulovat jestli se jednalo o jeho osobní názor a nebo byl zaplacený za proti Klausovskou a Zemanovskou propagandu a propagaci bildergerga Schwarezenberga, ale jeho odpovědi byli jako podle vymyšleného scénáře, kde jeho hlavním cílem byl útok na Klause, Rusnoka a dnešní anti Schwarzenbergovskou politiku, i když to bylo mimo téma.

Nazývat Čechy a politiky národem buranů při každé odpovědi a při každé otázce vyzdvihovat Klausův mediální incident s perem svědčí o jeho lidské jednoduchosti.

Nejvíce mě dopálily jeho výroky proti svobodě internetu a o tom, že by se měl zavést zákon proti internetové anonymitě a svobodě a u každého příspěvku by mělo být zákonně uvedeno jméno, adresa a fotka bloggera, jinak by neměl mít právo publikovat. Já osobně to beru jako útok proti svobodě internetu a tento názor s ním zajisté i s většinou co bojují za svobodu nesdílím.

Možná si ani pan Menzel neuvědomuje k čemu náš svět míří a nerad bych mu křivdil, ale jeho výroky se velmi podobaly knížce George Orwella o světové totalitě, která zanedlouho vstoupí v platnost a mnoho lidí se bude divit. Jakmile jsem rozhovor slyšel, tak jsem chtěl sednout a psát, ale svátky mi to posunuli a „kupodivu“  jsem nebyl jediný, kterému to zaskočilo v hrdle.

Dnes ráno jsem zjistil, že parlamentnilisty a i jiné servery museli tuto problematiku řešit. Je to pro nás velká ostuda, že máme režiséry jako jen pan Menzel, kteří hážou celý náš český národ do pytle idiotů a buranů a neschopných blbců, kteří nejsou schopni prosadit svůj názor. Já osobně si myslím, že na tom nejsme tak špatně a víme co chceme a nepotřebujeme k tomu rady satanistického Menzela. Rád bych věděl kolik mu za tyto kecy a hanobení českého národa zaplatili, ale jisté je, mě tím opravdu zklamal. Škoda slov, poslechněte si to sami.

http://www.ceskatelevize.cz/specialy/hydepark/23.12.2013/

 

 

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*