Pane Blatný-běžte už konečně tam, kde slunce nesvítí!!!!

Pane Blatný-běžte už konečně tam, kde slunce nesvítí!!!!

Tak tu máme opět změnu restriktivních opatření kvůli takzvané pandemii která by vůbec nebyla, kdyby ji nepřiživovala média a přihlouplé vlády podvodníků. Je už úsměvné, co dokáže jeden blbec na ministerstvu vymyslet a což teprve celá vláda. To už je doslova a do písmene komiks. Potřebovali bychom daleko více vakcínu blbuvzdornosti, než jedy proti údajnému kovidu.

Od čtvrtka jsou povinné na místech s větší koncentrací lidí respirátory třídy FFP 2, nebo dvě roušky na sobě. Který blbec tohle vymyslel nevím, ale musím uznat, že to bude blb na kvadrát anebo vyčůraný dobytek se zištným záměrem. Proč blb??? Víte ještě nedávno jsem přicházel s respirátory tohoto typu den co den do styku. Tyto respirátory jsou primárně určeny do prostorů s vysokou prašností jako jsou brusírny, řezárny, lakovny, mlýny atp. Nejsou a nikdy nebyly koncipovány na záchyt nějakých bakterií nebo dokonce virů. Tam prostě jejich schopnosti nedosahují a dokonce sami výrobci to na těchto výrobcích písemně deklarovali. Proč nám tedy nyní vládní představitelé tento produkt nutí a ještě pod hrozbou sankcí od policie ve výši 10 tis. Kč??? K tomu si jej musíme kupovat sami, i když si platíme zdravotní pojištění!Osobně se domnívám, že je to asi takto. Ještě nedávno k nám létala letadla s takzvanou humanitární pomocí a také vláda přímo nakoupila tisíce tun ochranných prostředků. Sklady jsou přeplněny a je potřeba tento materiál nějakým způsobem udat na trhu, aby z něho byly získány prostředky. Kým a pro koho ponechám na vaší úvaze a myslím, že na to přijdete. Aby byla jistota prodeje, tak se uvedený materiál najednou objevuje v takzvaných protiepidemických opatřeních jakožto nařízení vlády, kdy při jejich nedodržení nebudete vpuštěni do obchodu, do vlaku, autobusu aj. To vše pod kuratelou policie o hrozbou finanční sankce. Tohle už vážení není ochrana veřejného zdraví, ale prachsprosté vydírání.

Dvě roušky na hubu??? To myslíte vážně pane Blatný??? Jaký to má smysl??? Ani rouška nezabraňuje prostoupení virů do organismu. Tedy jestli jedna nebo dvě je lhostejné. Buďte rádi, že lidé nosí alespoň tu jednu. A jestli mi pane Blatný nevěříte, tak si prosím doma s manželkou udělejte takhle při hezkém večeru zcela jednoduchý pokus. Nejprve však dejte manželce sníst k obědu tak 5 ks vajíček smažených na cibulce. Večer jistě ucítíte výsledek. Při tom hezkém večeru pak dejte manželce na zadek nejprve jednu roušku a ať si flákne. Potom dejte roušky dvě a znovu ať pootevře ventil. Fyzicky ucítíte, jaký má rouška účinek a uznáte, že i prd projde a je mu jedno, zda byly na zadku roušky dvě nebo jedna. S ohledem na vaši bezpečnost a vysoké postavení však nedoporučuji strkat nos moc blízko k výpustnému ventilu-riziko úrazu.

Není vám ani trochu divné, že restriktivních opatření je stále více a situace je stále jen horší??? Na to je jednoduchý recept. Přestaňte s covidovým byznysem a je po pandemii nahned. Přestaňte hygienikům a zdravotníkům, ale i nemocnicím proplácet ty nehorázné částky za covid, ale plaťte je běžným způsobem. Věřím tomu, že do 14 ti dnů bude epidemie fuč a vrátí se nám zpět ta stará dobrá chřipka i se svými mutacemi. Mám strach snad z jediného a to je, abyste nám pane Blatný nezačal mutovat vy nebo Hamáček, či nedej bože celá vláda. To už by byl opravdu průser.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Pane Blatný-běžte už konečně tam, kde slunce nesvítí!!!!

 • Takové stanné právo tu ještě nebylo. Naposledy za druhé světové války. Zatím nás na ulici nezastřelí, ale pokud to dovolíme, půjde do dál. Přitom má vláda k dispozici pandemický zákon, ale ten nechce, protože by nemohli dělat kšefty bez výběrových řízení.
  Až budou povodně, postaví vláda hráze na kopcích, protože v nížinách by je mohla zničit voda. Opatření nedávají smysl když každý den svezou autobusy dělníky z ubytoven do mntoven a zpět. Ti se po práci shlukují, popíjí, šíří mezi sebou Covid a druhý den zase do práce.

 • 1. Považuji za prokázané, že činnost vlády nemá žádný vliv na šíření či nešíření viru.
  2. Jen komunisti si mysleli, že centrální řízení je efektivní. Pak nebyly vložky, toaletní papír, pro čočku jsme jezdili do NDR. Vláda se chová jako KSČ v 80. letech – chce centrálně řízené tržní hospodářství.
  3. Nouzový stav vláda potřebuje jen k tomu, aby mohla nakupovat bez výběrových řízení a maximálně využít výhody rekordního schodku státního rozpočtu.
  4. Očkování by měly převzít obce a kraje. Kapacity by se daly vytvořit velmi rychle. Ale to ti, kteří na kšeftech s vakcínami vydělávají, nedovolí.
  5. Pokud by šlo o zdraví lidí a ne o kšefty, už by tu byla i vakcína Sputnik V. Kdyby si pak mohli lidé vybrat, čím se budou očkovat, byla by i větší důvěra v očkování.
  6. Babiš není schopen zajistit kvalitní ministry. Normální člověk pod ním pracovat nebude.
  7. Zoufalá opozice zneužívá koronavirus k dlouhodobému útoku na Babiše. Tak znovu: Program Antibabiš je cesta do pekla. Je třeba nabídnout lepší alternativu pro voliče, což nemůže být těžké.
  8. Kolaboranti z KSČM by měli odstoupit ze všech funkcí a dát své straně šanci se svým členům omluvit a odejít na smetiště dějin slušně.
  9. ČSSD historicky dělala podrazy na své koaliční partnery, zejména před volbami.
  10. Cesta ven vede jen přes změnu vlády včetně premiéra. Do voleb by bylo dobré, aby nám vládla úřednická vláda, která by brala v úvahu názory odborníků zprava i zleva a netahala by do boje s pandemií předvolební boj.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*