Palestinský klerik: „Francie se stane prostřednictvím džihádu islámskou zemí“

Palestinský klerik: „Francie se stane prostřednictvím džihádu islámskou zemí“

„Budeme s nimi bojovat, dokud celý svět nepodlehne islámským pravidlům“.   

V projevu pro návštěvníky mešity Al-Aqsa, palestinský klerik Abu Taqi Al-Dín Al-Dárí prohlásil, že se Francie stane islámskou zemí, protože bude do roku 2050 obydlena převážně muslimy.

„Francie se prostřednictvím džihádu stane islámskou zemí. Celý svět podlehne islámské vládě,“ uvedl klerik.Al-Dárí uvedl, že k tomu dojde, protože mladí evropští domorodci se nežení, neusazují se a nemají děti, zatímco muslimové mají vysokou míru plodnosti a mají spousty dětí.

„Muslimové musí mít zemi, která přivede islám… lidem na západě prostřednictvím džihádu kvůli Alláhovi,“ řekl Al-Dárí.

Al-Dárí se poté odkazoval na Osmanskou říši, která si dříve podmanila evropské země a uvedl, že „tyto události vycházejí z toho, že je islámský národ schopen navrátit se k sobě a šířit islám.“

Klerik uvedl, že toho bude dosaženo jedním ze tří způsobů.

„Konverzí k islámu, placením daní džizje (kdy musí každý dospělý nemuslim platit daně), nebo požádáme o pomoc Alláha a budeme s nimi bojovat, dokud celý svět nepodlehne vládě islámu,“ uzavřel.

Francie se posledních několik měsíců potýká s protesty tzv. Žlutých vest. Jedním z důvodů demonstrací je, že Francouzi mají pocit, že je jejich kultura vytlačována masovou migrací.

18% dětí narozených ve Francii má nyní islámská jména, zatímco muslimská populace v zemi již dosahuje přibližně 8%.

V jedné oblasti St. Denis v Paříži dnes bydlí 400 000 nelegálních přistěhovalců, většin z nich jsou muslimové.

Jak varoval v nedávném projevu filozof Eric Zemmour, některé oblasti Francie jsou nyní zcela mimo kontrolu policie a jsou řízeny arabskými gangy, které zde de facto zavedly právo šaría.

„Už nejsme ve Francii,“ řekl Zemmour.

https://www.infowars.com/palestinian-cleric-france-will-become-an-islamic-country-through-jihad/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Palestinský klerik: „Francie se stane prostřednictvím džihádu islámskou zemí“

  • Katolická církev rezignovala. Zajímá jí jen mamon, restituce. Její nenažranost a tolerance Islámu jí zničí. Islám má silný potenciál, protože oslovuje hlavně primitivy bez zábran vraždit ve jménu víry.
    V Evropě jsme již příliš dlouho v míru (vyjma bývalé Jugoslávie) a dělá nám potíže zbít slepici nebo králíka. Naproti tomu i malé děti z islámských zemí mají zkušenost se zabíjením lidí a nebude jim dělat potíže zabíjet „bezvěrce“.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*