Pákistánští migranti zatčeni za znásilnění mladého italského chlapce na nádraží

Pákistánští migranti zatčeni za znásilnění mladého italského chlapce na nádraží

Dva pákistánští migranti byli tento týden zatčeni v italském městě Brindisi poté, co byli obviněni ze znásilnění mladého chlapce, který čekal na vlak na městské železniční stanici.      

Dva muži, identifikováni jako 29letý Rab Nawaz a 28letý Ali Imram, byli obviněni ze sexuálního útoku proti mladému chlapci na vlakovém nádraží, kde ho dotlačili do uličky a údajně jej znásilnili, informoval italský deník Il Messaggero.

Oběť byla schopna po útoku zavolat policii, ale oba Pákistánci uprchli do nedaleko stojícího vozidla. Policie je nakonec dohonila a zatkla. Chlapec byl odvezen do nedaleké nemocnice kvůli zraněním, které utrpěl během sexuálního útoku.

Podle vyšetřovatelů chlapec, který nebyl identifikován, ani nebyl uveden jeho přesný věk, tvrdil, že se k němu muži přiblížili, on se poté pokusil opustit stanici, ale byl pronásledován, zatlačen do uličky a napaden. Chlapec také uvedl, že se marně pokoušel proti dvojici bojovat.

Tento útok je posledním případem násilí migrantů v Itálii, která byla nedávno šokována brutální vraždou osmnáctileté italské dívky Pamely Mastropietrové.

Mastropietrová, která byla v rehabilitaci kvůli drogové závislosti, byla vylákána z centra, kde pobývala, nigerijským prodejcem drog jménem Innocent Oseghale, který byl obviněn z vraždy, rozřezání jejího těla a ponechání pozůstatků v kufrech poblíž silnice.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*