Pákistánský migrant zatčen za pokus o založení požáru v Řecku

Pákistánský migrant zatčen za pokus o založení požáru v Řecku

Pákistánský migrant byl zatčen za pokus o založení požáru v blízkosti vojenského tábora Perama. Zatčení bylo potvrzeno místní policií.

Perama je oblast s vysokou koncentrací uprchlíků. Migrant byl zatčen a vyslýchán poté, co byl obviněn a stíhán za žhářství. Místní policie potvrdila reportérovi, že v této oblasti byl zatčen pákistánský migrant.První informace místné webové stránky Local epirus gate uvedla, že pachatel popírá všechna obvinění a že v „oblasti jen pracoval“.

Horké řecké léto a silně foukající vítr mohly vést k masové destrukci, neboť vojenský tábor v Peramě obsahuje vojenské vybavení.

Ministr civilní ochrany Nikos Toskas řekl na tiskové konferenci, že žhářství je vážná pravděpodobnost. „Máme vážné náznaky a významné stopy, které naznačují, že jde o trestný čin žhářství,“ uvedl.

Není to poprvé, kdy migranti založili požáry, přičemž k několika případům žhářství došlo v migračním táboře Moria na ostrově Lesbos.

Zatímco přišly do Evropy stovky tisíc migrantů, mezi nimi je také mnoho teroristů a radikálů.

ISIS již vyzval své rekruty, aby využili žhářství jako zbraň proti zemi. Tato metoda je také používána v Izraeli a podle ISIS může „zasadit teror na celou zemi“.

Zatčení pákistánského migranta přišlo jen několik hodin po národní ohnivé tragédii, která minulý týden zasáhla Řecko, při níž zahynulo nejméně 91 lidí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Pákistánský migrant zatčen za pokus o založení požáru v Řecku

  • I v mainstreamových zprávách padla zmínka, že požáry mohli založit i žháři, protože byly tři ohniska současně. Migranti se chovají v Evropě jako lidoví válečníci a jakýkoliv způsob boje jim není cizí. Pro toto nepřátelské a poroučivé etnikum musí platit nulová tolerance v jejich přijímání, protože čím jich bude více tím bude Evropa zanikat a bude nahrazována tímto dobyvačným a zlým etnikem. Jediným politikem u nás, který chce nulovou toleranci a říká to už hodně dlouho je Tomio Okamura. Ti ostatní se jakoby opatrně přidávají protože vidí, že mnoho lidí s Tomiem souhlasí, ale dobře vědí, že jakmile padne nařízení OSN a z nelegálních uprchlíků se automaticky stanou legální , tak s tím budou určitě souhlasit a vymlouvat se, že se nedá nic dělat. Od promigrantského Hanáčka, který je členem Aspenu se nedá nic dobrého očekávat. Také Babiš mění a bruslí ve svých rozhodnutích podle větru, který mu vyhovuje.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*