Pákistánský migrant zatčen po pokusu o znásilnění pětileté dívky

Pákistánský migrant zatčen po pokusu o znásilnění pětileté dívky

Řecká policie zatkla dvacetiletého pákistánského muže, když se pokusil znásilnit pětiletou dívku poté, co odlákal dítě od její matky.

Incident se odehrál v oblasti Koropi poblíž Atén a dvacetiletý muž pětiletou dívku vylákal a neúspěšně se ji pokusil odvléct.Dítě uniklo pákistánskému migrantovi, který pracuje v místním jezdeckém klubu, a popsalo, co se stalo její matce, která okamžitě zavolala policii, píše deník Thema.

Policie později migranta zatkla a vyšetřovatelé tvrdí, že prověřují, zda se migrant mohl v minulosti pokusit o podobné útoky.

K případu došlo  jen několik týdnů po podezření ze znásilnění tříletého dítěte v migračním táboře Kara Tepe na ostrově Lesbos. Mladé afghánské dítě bylo nalezeno v bezvědomí a krvácející a později bylo převezeno do nemocnice v Mytilene.

Jen několik dní před incidentem v Kara Tepe byl další pákistánský migrant obviněn ze znásilnění osmiletého chlapce na ostrově Kos poté, co dítě odtáhl na pole poblíž přijímacího zařízení pro migranty.

Podle zpráv dvacetiletý Pákistánec dítěti vyhrožoval, že ho zabije, než ho znásilnil.

V Aténách byl zatčen další Pákistánec, místní drogový dealer, poté, co ve svém bytě údajně zdrogoval, vyhrožoval, sexuálně napadl a znásilnil nezletilé dívky.

Obě dívky ve věku 16 a 17 let nakonec utekly a našly policii, když je migrant pronásledoval po silnici. Policisté pak polonahého Pákistánce zatkli. Při prohlídce bytu vyšetřovatelé našli velké množství drog, včetně Rohypnolu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*