P.C.Roberts: Zrádní demokraté volají po svržení zvolené vlády USA

P.C.Roberts: Zrádní demokraté volají po svržení zvolené vlády USA

Prezident Trump usiluje o mír mezi nukleárními supervelmocemi, a poslanec americké Demokratické strany Steve Cohen žádá, aby byl za toto usilování zbaven úřadu. A dřívější a zneuctěný ředitel FBI James Comey, který zorganizoval falešnou kampaň Russiagate, aby tak zabránil Trumpovi dojednat mír s Ruskem, se vyjádřil stejně a společně s Cohenem volá po převratu, který by měl zvolenou vládu USA svrhnout.V úterý vydal toto prohlášení:“Byl to den (míněno pondělí v Helsinkách – pozn. překl.), kdy americký prezident stál na cizí půdě vedle vražedného a prolhaného darebáka a odmítl podpořit vlastní zemi. Patrioti musí povstat a odmítnout chování tohoto prezidenta“.

Comey a značný počet dalších politiků obviňují dnes tedy Trumpa ze zrady, zatímco se sami zrady dopouštějí.

Trump ma tak všechny potřebné důkazy k tomu, aby ty, kteří jednají s cílem svrhnout vládu USA, dal zatknout a postavit před soud za zradu.

Proč nekoná?

 

Překlad: Lubomír Man
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “P.C.Roberts: Zrádní demokraté volají po svržení zvolené vlády USA

  • Je otazkou, zda Trump ma dosti podpory u ozbrojenych sil, policie a soudu, aby tyto zradce volal k odpovednosti. Je to podobny proces jako znicit moc CCCP v Rusku a preformatovat zemi. Rusove to maji za sebou, USA to jeste ceka. Znicit moc Deep Satu, Neoconu a Demokratu je mozne odhalenim jejich zlocinu. Ty jsou jiz sepsany, ale proces sankci jeste nezacal. Spasou zradcu by byla svetova valka, o kterou ted budou o to vice usilovat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*