P.C.Roberts: Velitel sil Al-Nusra: Američané jsou na naší straně

P.C.Roberts: Velitel sil Al-Nusra: Američané jsou na naší straně

Když lidé znalí faktů oznámili, že Obamův režim vyzbrojuje jednotky Al-Nusra v Sýrii, spustily presstitutky jenotný křik o další „konspirační teorii“.

Zde je interview, které velitel sil Al-Nusra Abu Al Ezzem poskytl v devastované části Aleppa reportéru německého Köllner Stadt-Anzeiger: Ano, americké zbraně jsou Al-Nusře dodávány vládami, které podporují Washington, a američtí instruktoři, kteří v Sýrii byli, nás naučili s těmito zbraněmi zacházet. USA podporují opozici v Sýrii, ale ne přímo. Podporují však ty země, které jsou na naší straně. Vyhrávali jsme bitvy díky protitankovým raketám TOW. V několika oblastech máme situaci stále pod kontrolou.

Když byly naše síly obklíčeny, měli jsme mezi sebou důstojníky z Turecka, Kataru, Saudské Arábie, Izraele a Ameriky. Ano, Američané jsou na naší straně. Boj je obtížný, Asadův režim je silný a dostává podporu z Ruska.“

Abu Al Ezzem potvrdil, že za dosažení specifických bojových cílů dostává Al-Nusra finanční prémie. „Dostali jsme 2,3 milionu dolarů od Saudské Arábie. A za dobytí pěchotní školy Al Musliya jsme dostali od Kuvajtu 500 000 dolarů a od Saudské Arábie pět milionů dolarů. Máme mezi sebou bojovníky z Německa, Francie, Britanie a Ameriky. Naším cílem je svrhnout Asadův režim a ustavit v Sýrii Islamský stát v souladu s právém Šárija.“

 

Vybral a přeložil Lubomír Man

zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/03/20/americans-side-says-al-nursa-commander/
Loading...

Podobné články

Komentář “P.C.Roberts: Velitel sil Al-Nusra: Američané jsou na naší straně

  • Dobre svedectvi ulohy USA a jeho arabskych spojencu pri vytvoreni a financovani IS. To rozdeleni na nejake svazky pod jinym jmenem nehraji roli. Maji bojovat za zajmy USA vedene koalice arabskych statu. USA tedy vytvari ohniska valek a ozbrojenych konfliktu a delaji jako ze proti IS bojuji!! Teroriste IS zde vedou zastupnou valku za USA. Kdyz se cile nedosahnou, jako v Syrii, USA teroristy jako odpad znici. Ucelem je odbyt zbrojni techniky USA, ktera potrebuje stale nove valecne konflikty. Je to nebezpeci pro cely svet. Bude-li konflikt v Syrii a Iraku utlumen, otevrou USA nove bojiste jinde, treba v Korei, na to se spolehnete. USA neustale musi valcit za sve zajmy. Kdyz nevalci, posilaji sve diplomaty vsude po svete, aby vrazili klin do spoluprace jejich protivniku, Ciny a Ruska. Uz tam byl v Cine Kissinger, ted Tillerson a slibovali jim zase modre s nebe, aby zozbili spojenectvi s Ruskem. A pak znicily Rusko a Cinu jeden stat za druhym. To ovsem Rusove i Cinani davno vedi a urcite se nenechaji rozestvat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*