P.C.Roberts: Přežije lidstvo šílenství Washingtonu?

P.C.Roberts: Přežije lidstvo šílenství Washingtonu?

Stephen Lendman souhlasí s mým názorem, že vražední kriminálníci ve Washingtonu ženou lidstvo do záhuby. A v důsledku tzv. řízených vysvětlení, která jediná se ke sluchu lidí v západních zemích dostávají, si jejich většina stále zvyšující se nebezpečí neuvědomuje.

Na adresu Ruska a Sýrie padlo v posledních málo dnech tolik extrémních a vážných hrozeb, že se už zdá, že Rusové toho mají tak akorát dost. Ruský ministr zahraničí informoval britskou premiérku, že „vedoucí nukleární mocnosti se nepodává 24 hodinové ultimatum“. A pokračoval pak s tím, že tzv. „otrávení Skripala“ je „kolosální mezinárodní provokací“ a „ dalším pochybným pokusem britských úřadů diskreditovat Rusko“.

Mocné Rusko upozornilo impotentní Britanii na toto: „Jakákoli hrozba použít trestná opatření proti Rusku se setká s odpovědí. Toto by si Britanie měla uvědomit.“Pokud jde o washingtonskou hrozbu napadnout syrské armádní síly, řekl ministr Lavrov toto: „Jestliže se tento úder uskuteční, budou důsledky velmi vážné.“

Zdá se, že věc stojí nyní tak, že Washington, znepokojen svou nižší vojenskou kapacitou – je li srovnána s ruskou – se rozhodl zaútočit dřív, než budou nové ruské zbraně rozmístěny do všech postavení. Takže skutečným smyslem jeho hrozeb, založených na falešných obviněních, je připravit lidi na Západě na válku.

V průběhu 25 let, které jsem strávil ve Washingtonu, zde ještě přežívala inteligence a mravnost. Ale dnes zde už není ani to, ani ono – a tak s důvěrou můžeme očekávat to nejhorší.

 

Překlad: Lubomír Man

zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/03/14/will-humanity-survive-crazed-washington/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “P.C.Roberts: Přežije lidstvo šílenství Washingtonu?

  • Zda se, ze globalni prediktor GP v USA prohrava se silenci statni elity, ktera vede nelitostny boj o udrzeni unipolarniho sveta NWO pod vladou brutalnich USA. Kdyz GP prohraje, zahyne on i se silenci statni elity USA, Neocony, Deep Statem. Zadny bunker je nezachrani, to je jenom detinska predstava nadrogovanych a alkoholizovanych pitomcu, vubec nevedicich, ze 3. svetovou valkou o kterou neustale provokacemi Ruska usiluji. skonci zivot na zemi. Chcipnou vsichni, svet bude neobyvatelny!!!
    Problem je, ze si to lide ve svete vubec neuvedomuji, ze to vubec nevnimaji, protoze az na 4 zeme jsou vsude loutkove rezimy poslusne a oddane USA, ktere uz davno zavedly na vsechno, co se deje cenzuru. Lzemi a zamlcovanim eliminovali veskerou kritiku politiky a zlocinnych agresi USA a NATO vsude v mediich. Lide, co rikaji lidem pravdu jsou likvidovani, zabijeni.
    Jsme na vrcholu hystericke nenavistne kampane proti Rusku, ktera ma lidstvo pripravit na 3. svetovou valku! Je to stejny postup jako pred znicenim Libye, Iraku, Syrie, Koreje, Vietnamu, atd.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*