P.C. Roberts: Oficiální vládní verze příběhu o 11. září padla

P.C. Roberts: Oficiální vládní verze příběhu o 11. září padla

Konference k vyčistění mozků od oficiální verze 11. září 2001 proběhne v Cooper Union v New Yorku 10. a 11. září.

Jestliže někteří z mých čtenářů – pokud jde o toto datum – mají stále ještě vymytý mozek, doporučuji jim účast na konferenci co nejvřeleji. Vstupenky jsou ještě k mání.

Války a kulturní konflikty, vyvolané americkou reakcí na události z 11. září, už po dobu patnácti let vytvářejí globální napětí. A navíc – další a další otázky o tom, jak se věci 11.9 doopravdy sběhly – se derou na povrch. Do očí bijící nesoulad mezi oficiálně vyprávěným příběhem o 11. září bude na konferenci konfrontován s vědecky podloženými důkazy, shromážděnými hvězdnou sestavou expertů, kteří na konferenci vystoupí. Celkem bude předneseno 10 přednášek s pozorností upřenou i na oněch 28 nově se objevivších stránek původní vládní zprávy o 11. září, které byly až do nedávných dní utajovány.

Konference proběhne 10. a 11. září v době od 10 hodin dopoledne do půl sedmé večer v Cooper Union 7 East 7th Street, Manhattan
(7th St. and 3rd Avenue)

Další informace a vstupenky na: www.911justiceinfocus.org

zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2016/09/05/a-conference-to-clear-the-mind-of-the-911-brainwashing/

 

Lubomír Man

 

Loading...

Podobné články

Komentář “P.C. Roberts: Oficiální vládní verze příběhu o 11. září padla

  • Konference v možnosti snů?!
    A to mě seberou už na letišti V.Havla agenti CIA teby BIS. A ikbybych se dostal nějakým zázrakem až do Cooper Union v New Yorku, u americkým úřadům bych stejně neprošel bez problému a můj výlet by asi vyšel na všechny mé celoživotní úspory a zkušenosti!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*