P.C.Roberts: Nevycházejte z domu, nejste-li těžce ozbrojeni

P.C.Roberts: Nevycházejte z domu, nejste-li těžce ozbrojeni

Toto vás čeká, budete-li volit demokraty. Lidé jsou biti, okrádáni a posílání do nemocnic – a policisté nikde v dohledu. K dokreslení situace přikládám text Chrise Menahana z webu Regenade Tribune i doprovodná videa poznámky svědků události, která se před pár dny odehrála v centru města Portland.Video zobrazuje členy hnutí Na životech černých záleží (Black lives Matter – BLM), kteří právě trestají jistého bělocha a jeho manželku za to, že zastavili auto a chtěli pomoci muži, výtržníky právě šacovaného s úmyslem ho okrást.

Zatímco řidiči auta se za tento jeho čin dostává nakládačky, vykrádají další členové hnutí BLM řidičovo auto. Video zachycuje i moment, kdy jeden z útočníků kope napadeného a na zemi ležícího muže zezadu do hlavy, kterýžto čin je policejně kategorizován jako pokus o vraždu.

Po svém výprasku se řidiči auta podařilo dostat se zpět do auta, rozjel ho a narazil do stromu, nažež byl výtržníky z auta vytažen, zbit znovu a zakrvácen a v bezvědomí zanechán na ulici.

http://www.renegadetribune.com/portland-rioter-knocks-man-out-with-vicious-kick-to-the-head/?doing_wp_cron=1597785975.0272099971771240234375

 

Překlad: Lubomír Man
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*