P.C.Roberts: Konflikt Trumpových slov a činů

P.C.Roberts: Konflikt Trumpových slov a činů

Poněkud opožděně pogratuloval prezident Trump prezidentu Putinovi k jeho přesvědčivému znovuzvolení do úřadu a znovu prohlásil, že on dává přednost spolupráci s Ruskem. Jak vážně ovšem asi svá slova mínil, když hned po nich jmenoval do funkce poradce Národní bezpečnosti Johna Boltona, nejfanatičtějšího válečného štváče, který se ve Washingtonu vyskytuje. To nedává smysl.

Bolton se tak stal už třetím poradcem Národní bezpečnosti v průběhu posledních 14 měsíců a pro něj by spolupráce s Ruskem mohla vypadat jedině tak, že by se toto přeměnilo na americký loutkový stát, jakými už jsou Britanie, Francie, Německo, Kanada, Austrálie, Japonsko a zbytek podobných států dalších. Řečeno jinak: přijměte hegemonii Washingtonu, nebo vás zbombardujeme do doby kamenné.Rusko, tak zoufale očekávající náznak naděje, riskuje, že propadne sebeklamu, jestliže se spolehne na Trumpova slova a současně do svého úsudku nezahrne i Boltonovu novou funkci. Žádný americký prezident, který by totiž chtěl spolupracovat s Ruskem, by Boltona coby svého poradce pro otázky národní bezpečnosti nejmenoval.

Neustávající příval falešných domněnek a obvinění proti Rusku, stejně jako démonizování Putina, vrcholící v britských školách, kde se děti učí, že „toxický Putin se chystá otrávit Západ“, naznačují že konflikt s Ruskem byl do západní agendy zařazen ještě před Boltonovým jmenováním. A nyní,

když Putin oznámil existenci nových ruských zbraňových systémů, které USA zařazují až do druhé vojenské kategorie, zvedají se v USA hlasy, že je třeba na Rusko udeřit dřív, než tyto své superzbraně stačí rozmísit do palebných postavení.

Rusko by tedy udělalo dobře, kdyby neuvěřilo nerealistické naději na mír a přátelská slova z úst prezidenta Trumpa.

 

Překlad: Lubomír Man

zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2018/03/23/trump-conflict-words-deeds/
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “P.C.Roberts: Konflikt Trumpových slov a činů

  • Roberts nechape, ze Trump je loutkou neoconu a Deep Statu. Chtel by, ale nesmi se sejit s Putinem. Nesmi delat i jine veci, ma svazane ruce. Zvitezil jenom diky manipulacim na Facebooku skrze firmu na volebni marketing. Jediny soucasny prinos Trumpa je v zastaveni globalizace uvalenim cel na dovoz a tim vzniku obchodni valky. Vypada to paradoxne, ale globalizace je pro lidi vetsi zlo jak navrat k ochrane hospodarstvi zemi cly. Ve svete, kde staty maji rozlicne naklady na vyrobu vyrovnavaji cla tento nepomer a slouzi k uchovani konkurenceschopnosti zeme. Tady Trump reaguje spravne. I co se tyka CO2 silenstvi a podvodu se odpoutal od politickych gangsteru ve svete, kteri si vymysleli novou dan na lidi. CO2 jak dokazano spousta studiemi neprispiva k otepleni atmosfery tak, jak gangsteri tvrdi. Lidska cinnost zvysuje podil CO2 pouze o 4 %. Nejvyssi podil ma uvolnovani CO2 z oceanu., ktere se neda ovlivnit.
    Ted zpatky k Trumpovi. Je nutne pochopit, kdo ve skutecnosti vladne svetu a urcuje politiku uvnitr NWO, kde je zaclenena uz i CR.
    To vystihuje toto video, prosim dejte ho dal vsem vlastencum. Je to dulezite pro pochopeni toho, co se ve svete deje. Je hanbou, ze to i Rusum musi rici nejaky reziser!
    https://vimeo.com/261405093

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*