P.C.Roberts: Kolaps USA se zrychluje

P.C.Roberts: Kolaps USA se zrychluje

Hordy bezdomovců zabírají pozemky kalifornské elity, táboří v zahradách multimilionářských usedlostí a mění dříve pohádkové pláže v nepoužitelné pustiny. Los Angeles, San Francisco a Seattle už přestávají být městy vhodnými k usídlení, a vražedné salvadorské gangy se zmocňují Long Islandu. Bohaté elity se ozbrojují a uvnitř svých usedlostí si budují „zabezpečené jádro“.

Jen počkejte, až miliony Američanů, vyhozených z práce v důsledku robotizace výroby, bude vrženo do ulic.Amerika je mrtvým kráčejícím mužem. A nefunguje už ani pro eliy.

https://www.zerohedge.com/news/2019-04-29/wealthy-elites-freak-out-homeless-hordes-take-over-west-coast-neighborhoods

Bohaté elity šílí, když se hordy bezdomovců na západě zmocńují jejich pozemků

Authored by Michael Snyder via The Economic Collapse blog,

Tyto elity jsou navýsost tolerantní, pokud se bezdomovci neobjeví na jejích vlastních pozemcích. A ačkoliv nás mainstreamová média ujišťují o tom, že ekonomika vzkvétá, počet lidí žijících na ulicích se velmi rychle zvyšuje, což platí především pro města na západním pobřeží USA. Dnes v noci bude spát na ulicích amerických měst více než půl milionu Američanů, kteří potřebují pomoc, péči a střechu nad hlavou. A pochopitelně s tím, jak se ekonomická situace země horší, počet těchto ubohých lidí se v budoucnu zdvojnásobí až ztrojnásobí.

Samozřejmě, mnozí z elity jsou rukama i nohama pro to, aby se pro bezdomovce něco dělalo, kromě toho ovšem, aby se objevili někde poblíž nich.

Pohlédněme nyní např. na Los Angeles. Žádné město na západním pobřeží USA nemá větší problém s bezdomovectvím než právě LA, a mnozí ze zdejších bezdomovců si pro trávení noci vybírají právě překrásné pláže zdejší oblasti. Usedlost zde má i někdejší frontman skupiny Sex Pistols Johnny Rotten, nejznámější symbol proti americkému establishmentu v 70. letech minulého století, a dnes, coby příslušníka elity a muže již na druhé straně barikády, ho situace s bezdomovci pobuřuje. Časopisu Newsweek řekl:

„Situace v oblasti LA je už tak zoufalá, že zloději vytrhávají z mých oken železné ochranné mříže, staví na mém pozemku stany a pláž znečisťují injekčními stříkačkami a jehlami“.

Samozřejmě to, čehož jsme dnes v USA svědky, je pouze počátkem toho, co nás ještě čeká. Během příští recese bude situace s bezdomovci daleko svízelnější – a vláda, jak se zdá, nemá nejmenšího tušení, jak se s ní vypořádat.

 

Vybral a přeložil Lubomír Man
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “P.C.Roberts: Kolaps USA se zrychluje

  • V USA prezentují vměšování se do politiky suverénních zemí za legitimní. Proč tedy tolik kritizují vměšování do voleb v USA ze strany Ruska, které navíc ani nebylo prokázáno? Podle USA nesmí Rusko zasahovat na západní polokouli, ale USA smí být všude? Nenechme se tou mocenskou politikou USA oklamat. USA nemají spojence. Mají jen státy, které je poslouchají a ty druhé. Ty neposlušné dělí na země, které jsou schopné zasáhnout USA zbraněmi hromadného ničení – a těm vnucují svou politiku pokoutně a státy, které se bránit nedokáží – těm vnutí svou vůli silou.

  • USA vidí řešení krize ve válkách. Doufají, že vypukne válka v Evropě a USA to pomůže k ekonomickému růstu. Proto tlačí na Evropu, aby válčila s Ruskem. Doufejme, že v Evropě nebudou u moci proamerické loutky bez rozumu a soudnosti, a že necháme USA v klidu zkrachovat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*