P.C.Roberts: Kdo platí protestantům za narušení Trumpovy inaugurace?

P.C.Roberts: Kdo platí protestantům za narušení Trumpovy inaugurace?

Jestliže tento web: — http://www.disruptj20.org/get-organized/events/ – není falzum, pak do a lá Majdan protestů proti Trumpově inauguraci vložil kdosi hotové jmění. Kdo to asi byl? George Soros? Národní nadace pro demokracii? CIA?

Zpráva Global research poukazuje na nevidané sumy, nabízené protestantům, ochotným za příslušnou odměnu narušit Trumpovu inauguraci. Inzeráty v 50 největších městech napříč Spojenými státy nabízejí 2500 dolarů měsíčně „pracovníkům“ ochotným protestovat proti inauguraci zvoleného prezidenta Trumpa“. Zřejmě pro daný účel zřízená organizace Demand Protest (Protest na vyžádání) v San Francisku nabízí „pracovníkům“vedle zmíněnných 2500 dolarů navíc ještě i hodinovou mzdu ve výši 50 dolarů, pokud se tito účastní aspoň šesti akci za rok. Všem plně zaměstnaným „pracovníkům“ pak zaručuje i bezplatnou zdravotní péči, včetně ošetření chrupu a zraku.

Organizace Demand protest popisuje sebe sama jako „největší podpůrnou organizaci ve Spojených státech, zaručující potenciálním zájemcům, že za boj proti Trumpovi dostanou zaplaceno“ V inzerátu organizace se dále uvádí: „Platíme politicky motivovaným lidem, ochotným bojovat za cíle, kterým věří. Momentálně hledáme „pracovníky“, kteří jsou ochotni přidat svůj hlas do celostátního protiinauguračního protestu.“

Za hlavní města protestů proti Trumpově inauguraci byla vybrána tato: New York, Chicago, Los Angeles, Dallas, Charlotte, Detroid a Denver.

 

Překlad: Lubomír Man

zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/01/18/paying-protesters-disrupt-trumps-inauguration/
Loading...

Podobné články

Komentář “P.C.Roberts: Kdo platí protestantům za narušení Trumpovy inaugurace?

  • A tady je vidět jaký charakter Soros má. Fair play mu nic neříká, protože když se topí v penězích tak si může zahrát na poloboha a ředitele zeměkoule, vždyť on na to má a vůbec mu nedojde, že mu chybí to základní co by měl mít. pokud je teda ještě člověkem Na zítřek se určitě odpůrci Trumpa vytáhnou s nějakými akcemi vždyť mnozí z nich budou štědře odměněni . Ale i u nás má pan Soros svůj dráp a má zde Nadaci otevřené společností, kde je např. asertivně vycvičená paní Drtinová a také novinářka Sabina Slonková. Myslím, že obě dámy jsou určitě spokojeny s penězi, které jim Soros poskytuje. Ne nadarmo se říká, že peníze kazí charakter, Myslím, ale že Soros ani obě dámy nikdy neoplývaly lidumilstvím a zdravým rozumem.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*