P.C.Roberts: Je Trump zrádcem proto, že chce mír s Ruskem?

P.C.Roberts: Je Trump zrádcem proto, že chce mír s Ruskem?

Americká Demokratická strana je spíš rozhodnuta svrhnout svět do thermonukleární války, než aby uznala, že Hillary Clintonová prohrála prezidentské volby ve férovém boji.. Demokratická strana byla totálně zkorumpována Clintonovým režimem a nyní je i totálně choromyslná. Vůdcové Demokratické strany jako Nancy Pelosiová či Chuch Schumer, můj někdejší spolupracovník v New York Timesech, zareagovali na skutečnost, že první krok Trumpa v Helsinkách směřoval ke snížení extrémně nebezpečného napětí mezi USA a Ruskem, zcela nedemokraticky.

Ano, Rusko je supermocnost. Ruské zbraně jsou o tolik výš nad zbrojním haraburdím amerického vojenskobezpečnostního komplexu, že se už dnes stává problematickým hovořit o USA jako o druhé nejsilnější světové vojenské mocnosti. Jestliže tedy tupí neokonzervativci jako Max Boot, William Kristola a zbytek neokonzervativní špíny prosadí své, stanou se USA, Britanie a Evropa oblastmi ruin po další tisíce let.

Vůdkyně menšinových demokratů ve sněmovně reprezentatntů Nancy Pelosiová prohlásila, že ovlivněn jakýmsi nedefinovaným strachem z Putina vyprodal Trump americký lid Rusku, protože chce prostě dělat mír. „Zůstává otázkou, co má Putin a co mají Rusové – osobně, politicky či finančně- na Trumpa ve svých složkách, že se chová takovýmto způsobem?“„Tím způsobem“ míní Pelosiová Trumpovu touhu mít mír a nikoliv válku.

Ve stejném duchu mluví i senátor za stát New York Chuc Schumer: „Miliony Američanů budou chtít vědět, zda jediným vysvětlením Trumpova jednání je možnost, že Putin má o něm v ruce nějaké zničující informace“.

A i John Brennan, zostuzený ředitel CIA, přidává k protitrumpovské kampani svou kapku jedu: „ Prezident je celý v kapse Putina. Republikánští patrioti, kde jste?“

A zde jsou další hlasy proti Trumpovi: https://www.infowars.com/meltdown-left-seething-over-trump-putin-summit/

A zde další z CIA koupené a placené BBC: https://www.bbc.com/news/world-europe-44852812

VŠIMNĚTE SI, ŽE ANI JEDNO ZÁPADNÍ MÉDIUM NEOSLAVUJE A NEDĚKUJE TRUMPOVI A PUTINOVI ZA UVOLNĚNÍ NEPŘIROZENĚ VYTVOŘENÉHO NAPĚTÍ VEDOUCÍHO K NUKLEÁRNÍ VÁLCE. JAK JE TOHLE MOŽNÉ? ČÍM TO JE, ŽE ZÁPAD SE STAVÍ TAK ZÁPORNĚ K MÍRU? ČÍM SI TO LZE VYSVĚTLIT?

Rusové, Číňané, Iránci a Severkorejci a vůbec celý zbytek světa potřebují vidět a přesvědčit se o této extrémně nepřátelské reakci na možnost míru na straně Demokratické stranty, mnoha členů strany republikánské, včetně bezectných republikánských senátorů McCaina a Grahama, i na straně západních médií, tvořených davem lidí, zanesených na výplatní pásku CIA, jak nám prozradil německý žurnalista Udo Ulfkotte, který sám na výplatní pásce CIA figuroval.

Nancy Pelosiová, Chuck Schumer, McCain, Graham a zbytek korupčního amerického bahna, které nám vládne, zas figurují nikoliv na výplatní pásce CIA, ale na výplatní pásce vojenskobezpečnostního komplexu. Jen běžte a zrakem se pokochejte na dary, které tito lidé dostávají od komplexu na své volební kampaně. A naivní Američané mají za to, že je volí.

A proto, a jen proto, nemá americká veřejnost žádnou svou reprezentaci, a má jen lži, ospravedlňující válku a konflikty. Vojenskobezpečnostní komplex, před kterým americký lid marně varoval prezident Eisenhower, zoufale potřebuje nepřítele. A režimy Clintona, Bushe ml. a Obamy, komlexu poslušny, udělaly tohoto nepřítele z Ruska.

Putin i Trump mohou být zavražděni – a k tomu prohlášení Pelosiové, Schumera, McCaina, a dalších, že americký prezident prodal Ameriku Rusku, donekonečna opakovaná americkým ministerstvem propagandy, přímo směřují. A Putin zas může být zavražděn operativci CIA, kteří, kryti jako zaměstnanci neziskovek či Západem vlastněných médií, mají ruskou vládou povoleno cestovat po celém území Ruska.

Dnes a přímo v těchto okamžicích, čelíme masivnímu úsílí vojenskobezpečnostního komplexu, neokonzervativců, Demokratické strany a presstitutek zdiskreditovat prezidenta Trumpa s cílem jej svrhnout.

A prezident je téměř bezmocný.

Což by si Putin, Číňané, Iránci a Severkorejci měli uvědomit dřív, než bude pozdě.

 

Vybral a přeložil Lubomír Man
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “P.C.Roberts: Je Trump zrádcem proto, že chce mír s Ruskem?

  • Trump je zradcem jenom pro Deep State a Neocony. Pro vetsinu Americanu a Cechu je nadeji, ze svet nezahyne ve znicujici atomarni valc o kterou oni ve svych bunkrech usiluji. Superbohaci, Rotschildove a jejich majetky vedou proti nam valku. Trump je vicemene osamocen, musi klickovat, ma ted vice nepratel nez pratel. Nevyhraje, jestlize nebudou lide vsude chtit svobodu, volny obchod bez cel a sankci a prestanou volit politiky, kteri podporuji Deep state a NWO. Lide chteji mir, pratelstvi mezi narody, nechteji rizenou migraci primitivu ze stredoveku do Evropy, ktera ji ma znicit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*