P.C.Roberts: Francouzské volby – tragická zpráva pro světový mír

P.C.Roberts: Francouzské volby – tragická zpráva pro světový mír

Jestliže ty volby byly férové, přesvědčily o tom, že Francouzi jsou ještě lehkovážnější než Američané.

Týden před francouzskou prezidentskou volbou oznámilo nejvyšší ruské vojenské vedení, že Washington přesvědčil ruskou armádu o tom, že USA zamýšlejí uskutečnit první preventivní nukleární útok proti Rusku. A žádný evropský vůdce – s výjimkou Le Penové – v tom oznámení nepostřehl žádné nebezpečí. A nikdo z evropských vůdců a též nikdo ve Washingtonu nevystoupil, aby Rusy uklidnil. Následovalo velké Nic.

S výjimkou největších hlavounů vědí v USA o tomto ruském konečném soudu možná jenom moji čtenáři. Žádná média se zkrátka neobtěžovala naznačit, jak mimořádné riziko spočívá v přesvědčení Ruska, že proti němu Spojené státy připravují první úder. Čili čin, jehož dnešní hrozba přiblížila Svět k velké válce na kratší vzdálenost, než byla ve 20. století vzdálenost mezi válkou studenou a válkou horkou.

Le Penová, stejně jak to před svou kastrací vojenskobezpečnostním komplexem učinil Trump, vyjádřila přesvědčení o tom, že vojenský konflikt s Ruskem neznamená nic menšího než smrt pro celé lidstvo.Takže: proč projevili francouští voliči tak velkou míru lehkovážnosti ve věci, která může ukončit jejich životy?

Odpovědí je, že jim vymyli mozky až natolik, že věří, že ten, kdo stojí za Francii a klade vlastenectví nad rozmanitost a různorodost, je fašistou. Což ovšem není jen problém ve Francii. Celá dnešní Evropa, s výjimkou většiny Britů, je přesvědčena, že hitlerčík či fašista je každý, kdo stojí za svým národem a za svou zemí. Takže jestliže chcete uniknout označení fašista, musíte být Evropanem. A ne Francouzem, Němcem, Holanďanem, Belgičanem, Rakušanem atd. A tak, s mozky vymytými do přesvědčení, že je fašistické stát za Francii, zvolili Francouzi mezinárodní bankéře a EU.

Francouzské volby se staly katastrofou pro Evropany, ale byly velkolepým vítězstvím amerických neokonzervativců, kteří teď ještě víc budou tlačit Rusko do války. Samozřejmě, bez jakékoli evropské opozice.

 

Překlad: Lubomír Man

zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2017/05/09/french-election-catastrophe-world-peace/
Loading...

Podobné články

Komentář “P.C.Roberts: Francouzské volby – tragická zpráva pro světový mír

  • Evropska opozice k NWO neexistuje. Vsechny staty Evropy jsou v NATO, tedy i EU a politici jsou vazalove USA. Media, politici, vsechno. Je to jako za CCCP a Rudeho prava. V parlamentu Britanie hrozi poslanec Rusku preventivnim nuklearnim uderem a evropska media o tom mlci!!!! To je prece dukaz, ze jsme vsichni pod kontrolou USA a jejich medii, ktera to zamlcuji a tim i v nasich mediich ani zminka o tom. Jak je to nebezpecne, tyhle reci fasistu a nikdo neprotestuje. Jima mne hruza! Lide si vubec neuvedomuji, co se zde hraje, ze se hraje o jejich bezpecnost a zivoty. Kdyz teroriste zastreli par lidi, jsou hned demonstrace a vsechno se pretrasa. Proc? No aby nas zastrasili a mohli s nami delat, co chteji!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*