P.C.Roberts: Darebácké části CIA ve spiknutí proti Trumpovi

P.C.Roberts: Darebácké části CIA ve spiknutí proti Trumpovi

Mnoho zloby dopadá na hlavu Alexe Jonese. A to pro jeho zálibu vyšťourávat z tisku zajímavé informace, které běžný čtenář přelétne bez většího zájmu. Jistě má pravdu v tom, že to byly jisté části CIA – anebo lidé, kteří se za zástěnu CIA schovávali – kteří do médií umisťovali zprávy, podle nichž se Rusko nabouralo do emailů Hillary Clintonové a jejich obsah využilo ke zvolení Trumpa.

Autentičnost Hillaryiných emailů je mimo diskuzi. Diskutabilní je však ona ruská účast na jejich vynesení na denní světlo. Protože pro tu jakýkoli důkaz chybí. Wikileaks prohlásila, že k nim se emaily dostaly ze zdroje vnitřního – a nikoliv tedy zvnějška – a někdejší šéf Národní bezpečnostní agentury (NSA) W. Binney k tomu dodal, že kdyby zdrojem bylo Rusko, NSA by o tom měla naprosto jasný důkaz.

Co je na celém sporu nejzajímavější je ovšem ta okolnost, že v něm CIA vůbec figuruje. Předpokládá se totiž, že se CIA zajímá o cizí zpravodajské služby a jejich činnost, ale nepředpokládá se, že se zajímá o záležitosti, týkající se USA. A přece je to právě CIA, používající falešné zprávy k tomu, aby delegitimizovala nově zvoleného prezidenta. A jeden z účastníků tohoto spiknutí Bob Baer dokonce vyzval k uspořádání nových voleb, protože v těch prvních prý Trump vyhrál díky ruskému vměšování.

FBI však toto prohlášení o ruském vměšování odmítá. Což je dobré, ale nedobré je, že na druhé straně činí darebácké elementy uvnitř CIA vše možné i nemožné, aby zabránili Trumpovi převzít prezidentský úřad. A důležitá otázka, která s tou snahou souvisí: Proč to asi dělají?

Jestliže neokonzervativci a oligarchové vojensko bezpečnostního omplexu jsou ochotni veřejně znásilňovat právo proti nastupujícímu prezidentovi, který by je za toto počínání mohl pohnat k soudu, nebudou stejně ochotni odklidit zvoleného prezidenta z cesty?

Vládnoucí oligarchie nechce žádné politické změny ve vztahu k Rusku či k vyvádění pracovních příležitostí z USA do zahraničí. Což znamená, že jsou připraveni proti novému prezidentu otevřeně vystoupit.

Nejsou ovšem ochotni jít ještě dál?

A co presstitutky v tom všem? Tím, že falešná a vymyšlená obvinění o ruském vměšování do prezidentských voleb ještě nafukují, připravují pro Trumpovo zavraždění půdu.

Překlad: Lubomír Man

zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2016/12/12/rogue-elements-of-the-cia-are-operating-against-president-elect-trump-paul-craig-roberts/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “P.C.Roberts: Darebácké části CIA ve spiknutí proti Trumpovi

  • CIA slouzi neokonzervaticum, kteri vsadili na Killary. CIA bude delat vse, aby je uspokojila, vyrobila ‚dukazy‘ ci zcela bez dukazu neco tvrdila, co nejde overit. Uz JFK mel v umyslu CIA rozprasit, ale podcenil ji. Drive nez to mohl udelat ho zabili a delali vse, aby se pravi vrazi nenasli. Pomahali jim Dullesove a j. Oswald byl jenom nastrcena figurka. Strelci byli minimalne dva. 11. zari TWC podobna akce CIA a ostatnich sluzeb. FBI slouzi prediktorovi. Ted jde o to, kdo z koho.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*