P.C.Roberts: CNN se odkryla jako ministerstvo propagandy pro vojenskobezpečnostní komplex

P.C.Roberts: CNN se odkryla jako ministerstvo propagandy pro vojenskobezpečnostní komplex

Glen Greenwald, jeden z mála opravdových žurnalistů, kteří na Západě zbyli a a nichž ani jediný nepracuje pro CNN či pro jiné americké nebo evropské médium, vypráví příběh masové lži, kterou CNN vypustila do světa: https://theintercept.com/2017/12/09/the-u-s-media-yesterday-suffered-its-most-humiliating-debacle-in-ages-now-refuses-all-transparency-over-what-happened/

Dovolte, abych se vyjádřil otevřeně. CNN není žádná zpravodajská služba, je to odporná a zapáchající žumpa. V CNN není totiž jediný člověk, o kterém byste mohli říct, že je buď mravný či inteligentní, Jde o spolek zkorumpovaných kreténů, a kdybyste vzali inteligeční kvocient kteréhokoli z nich a vynásobili jej milionem, k číslu 10 byste se nedopracovali. A mravní integritu CNN nenaleznete jinde, než v závratných negativních hlubinách.

A tihle debilové CNN jsou placeni za to, že lidem Ameriky i světa neomaleně lžou. To je jejich pracovní náplň.

Takže kdokoli sedí a poslouchá CNN je beznadějný hlupák, který nemůže mít ani nepřibližnější představu o tom, co se ve světě skutečně děje. Přečtěte si Greenwaldův výčet lží, které totálně úplatná a korupčnická americká média šíří po světě, a dojdete k názoru že USA nemají žádná média.

Mají jen ministerstvo propagandy, vyrábějící lži, sloužící jednomu procentu.

 

Překlad: Lubomír Man

zdroj: https://www.paulcraigroberts.org/2017/12/10/cnn-exposed-propaganda-ministry-dnc-militarysecurity-complex/
Loading...

Podobné články

Komentář “P.C.Roberts: CNN se odkryla jako ministerstvo propagandy pro vojenskobezpečnostní komplex

  • Nekde jsem cetl, ze CNN zalozila a financuje CIA. Slouzi vojensko prumyslovemu komplexu a Deep Statu, zenoucimu USA do 3. svetove valky a do zahuby. Obdivuji jednoho z poslednich novinaru bojujicich za pravdu P.C. Robertse, autora clanku. Jeho zoufalstvi nam budiz mementem a varovanim pred noshledy USA v Praze a jejich aktivitami, pred Sorosem a knizetem, ktery se bude Zemanovi mstit za porazku. Nezapomenme na Prazskou kafilerii, kavarnu a jejich mluvci v CT a Cro. Je to prolhana, mensinova zumpa zoufalcu, otravujici lidi za jejich penize, presne ve stylu NATO, ktere vrazdi vsude ve svete za zajmy USA, ale za nase penize.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*