Ozbrojený „gang migrantů“ proměnil německý klub na válečnou zónu: Osmnáct mužů zaútočilo na personál s pistolemi a obušky

Ozbrojený „gang migrantů“ proměnil německý klub na válečnou zónu: Osmnáct mužů zaútočilo na personál s pistolemi a obušky

Poté, co dvěma mužům odepřeli vyhazovači vstup do klubu v Německu, rozpoutalo se peklo, informoval deník Die Welt. K incidentu došlo v nočním klubu v Bad Oeynhausenu, městě v Severním Porýní-Vestfálsku, v západním Německu.Poté, co byl mužům odepřen vstup do klubu „Mondo“, tak odešli, ale vrátili se se skupinou osmnácti těžce ozbrojených mužů.

Bezpečnostní záběry z diskotéky ukazují, jak muži běží směrem ke vchodu. Dva muži měli pistole a začali střílet na lidi ve vstupní hale klubu.

Jiní zaútočili na dva vyhazovače, kteří dříve nepustili dva muže dovnitř. Skupina zaútočila na vyhazovače kopanci, pěstmi, obušky a také střelnými zbraněmi.

K útoku došlo ráno kolem 2:45, uvedla policie ve svém prohlášení. Nejméně dva útočníci stříleli na dva bezpečnostní pracovníky z krátké vzdálenosti.

Jeden z mužů utrpěl menší zranění, zatímco druhý byl zraněn vážně, i když není v ohrožení života. Oba byli odvezeni do nemocnice.

Podle deníku LW, očití svědkové slyšeli několik jazyků, které vedou vyšetřovatele na stopu, že podezřelí mohou být členy rodinného klanu z Iráku.

Až dosud nebylo možné podezření potvrdit a policie nechtěla uvést další podrobnosti.

Útočníci podle policie uprchli v několika automobilech a směřovali k nedaleké silnici 30. Policie začala pachatele hledat, ti však unikli.

Provozovatelé klubu komentovali samotnou událost na Facebooku. Napsali, že pěti lidem byl odepřen vstup do klubu.

„Tito lidé byli silně opojeni a nedodržovali etiku klubu „Mondo“ a vzdorovali našim pravidlům. Jejich příchod byl doprovázen prudkými urážkami a hrozbami proti našim zaměstnancům.“

Podle klubu se skupina později vrátila a „jednala děsivou nemilosrdností a agresivitou“. Naštěstí nebyl žádný z hostů v nebezpečí.“

Případ bude vyšetřován jako pokus o vraždu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*