Ozbrojená skupina černochů pochodovala v USA: „Černá síla! Černá láska!“

Ozbrojená skupina černochů pochodovala v USA: „Černá síla! Černá láska!“

Obrovská skupina ozbrojených černochů pochodovala ve městě Stone Mountain v Georgii (USA). Muži a ženy zahalení v černém oblečení měli plně automatické pušky nebo jiné zbraně.

Ozbrojená skupina vyzývala rasisty a bílé Jižany, aby přišli. Skupina ozbrojenců se shromáždila pod největším památníkem Konfederace znázorňujícím prezidenta Jeffersona Davise, Roberta E. Leeho a Thomase. „Stonewalla“ Jacksona. Skupina žádá zničení tohoto památníku.„Naším cílem bylo shromáždit naši milici ve Stone Mountain. Chceme vyslat zprávu, že když se po celé zemi bortí všechny ty sochy, tak co s touto? „Vysvětlil Grand Master Jay. Na hoře Stone Mountain je ve skále vyrytý největší bas-reliéf na světě, znázorňující prezidenta Konfederace Jeffersona Davise s konfederačními generály Robertem E. Leem a Thomasem J. „Stonewallem“ Jacksonem. Reliéf bývá spojován s rasistickým seskupením Ku-Klux-Klan, který se u něho shromažďuje. Lidsko-právní organizace NAACP, která se zaměřuje na obranu práv Afroameričanů, ho označila za „největší svatyni bílé nadvlády v historii světa“.

Ve videu, kde kráčí městem ozbrojená skupina černochů, můžeme slyšet hlášky jako „Černá síla! Nebo Černá láska!

NFAC

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Mělo by Maďarsko vystoupit z EU?

Věra Jourová, místopředsedkyně Evropské komise a komisařka pro evropské hodnoty ​​a transparentnost, Reklama loading... Loading...…

Komentář “Ozbrojená skupina černochů pochodovala v USA: „Černá síla! Černá láska!“

  • Možná se mýlím ale USA je v háji ! Černoši chtějí vládu nad bílé lidé to nedopadne dobře !!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*