OV ČSBS se ostře ohrazuje proti návštěvě místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka na sudetoněmeckém sjezdu v Augšpurku.

OV ČSBS se ostře ohrazuje proti návštěvě místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka na sudetoněmeckém sjezdu v Augšpurku.

Okresní výbor Českého svazu bojovníků za Svobodu v Hradci Králové se ostře ohrazuje proti návštěvě místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka na sudetoněmeckém sjezdu v Augšpurku. Návštěva, která údajně nemá být oficiální návštěvou zástupce české vlády, je v rozporu s dobrými mravy a historickou zkušeností, kterou naší předkové s představiteli tohoto sdružení získali.

. Dle vyjádření samotného Pavla Bělobrádka zastupuje Sudetoněmecké krajanské sdružení zájmy Němců, kteří museli po druhé světové válce opustit Československo. Svou domovinu, bývalé Československo a Sudetskou župu, museli tito lidé opustit na základě stanoviska vítězných mocností a také i za přispění tolik démonizovaných tzv. Benešových dekretů, které jako jeden z prvních československých vládních činitelů podepsal i lidovecký předseda vlády monsignor Jan Šrámek.Naprosto v rozporu s tímto faktem se jeví i minulá návštěva sudetoněmeckého sjezdu lidoveckého ministra kultury Hermana, jenž své entrée na tuto událost zahájil familierním oslovením auditoria ,,Drazí spoluobčané“. Jako povýšení tohoto aktu musí být proto brána návštěva samotného vicepremiéra české vlády. Jeden z nejvyšších českých činitelů, se bude účastnit sjezdu sdružení, které vyrostlo z podhoubí henleinovy SdP a ShF, z podhoubí nenávisti, německého nacismu, šovinismu a protičeských nálad.

Ti, co vraždili příslušníky československého četnictva, armády, finanční stráže, jednotek Stráže obrany státu a dalších státních i civilních institucí a rovněž ti lidé, kteří chtěli dláždit Václavské náměstí českými lebkami, budou teď i v časech budoucích, velebeni ústy zrádných českých politických zástupců…

 

Místopředseda OV ČSBS HK

 Mgr. Jan Lukáč

(Publikováno na žádost OV ČSBS HK)
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “OV ČSBS se ostře ohrazuje proti návštěvě místopředsedy vlády Pavla Bělobrádka na sudetoněmeckém sjezdu v Augšpurku.

  • Belobradek a Herman jsou zradci ceskeho naroda. Plivaji na pamatku vsech hrdinu, kteri bojovali proti Nacistum, kteri planovali nasi genocidu.
    Belobradek tam rekl: Uz se nesmi opakovat, ze jina narodnost se bude vyhanet ze zeme.
    On zalhava vsechny priciny a duvodu odsunu nemeckych obyvatel, kteri se za protektoratu staveli za Hitlera a tyrali a vrazdili Cechy.

    Kazdy, kdo tyto zradce z KDU Csl zvane Cernoprdelniky bude volit je neskonale hovado, idiot!!! Tohle musi dostat prostor vsude c mediich. Lide musi vedet, co jsou Cernoprdi za zradnou pakaz!

  • Takového setkání se mohou zúčastnit jen bezcharakterní a patolízalští politici, kteří očekávají ještě lépe placený flek. Myslím, že to jejich pánbíčkování je také falešné neboť Ježiš proti takovýmto charakterům bojoval..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*