Out Of The Blue – UFO existují!

Out Of The Blue – UFO existují!
Jsou mimozemšťané na Zemi? Co nám létá nad hlavou a říkáme tomu UFO? Proč americká vláda mlčí? – to jsou hlavní témata skvělého dokumentárního filmu „Out of the Blue – Definitivní výzkum UFO“.
Film sleduje historii výskytu UFO v USA, ale i v dalších zemích, a dokazuje záměrné utajování tohoto fenoménu před veřejností. Mluví v něm řada důvěryhodných osob, mezi nimi dva američtí kosmonauté – Gordon Cooper (Mercury 7) a Edgar Mitchell (Apolla 14). Až se podíváte na tento dokument, který připomíná detektivku, bude vám to jasné.Dokument je s titulky. Pokud se nezobrazí automaticky, klikněte na příslušnou ikonku pod videem. 

V neposlední řadě jde o film vypovídající o povaze amerických vlád po druhé světové válce. Na začátku dokumentu promlouvá o „létajících talířích“ generál John Samford: „Od roku 1947 jsme analyzovali mezi 1000 až 2000 hlášení o nich. Armáda se bude vážně zabývat těmi případy, kde jsou důvěryhodní svědci,“ sliboval generál na tiskové konferenci v roce 1952. V té době létaly neidentifikované objekty nad Bílým domem i Kapitolem, a utajit to prostě nešlo. Od té doby armáda jen mlží. Stejně jako vláda. I americký prezident se v této „cover story“ jeví jako bezvýznamná figurka.

 

Pět procent

„Za posledních 50 let bylo označeno 95% pozorování UFO za přirozeně vysvětlitelné. Ale pořád zbývá 5% jevů.“ Pět procent, o kterých americké instituce od armády přes NASA až po vládu neřekly nikdy nic kloudného. Autoři dokumentu měli velký cíl – vyšetřit, proč se nic nevyšetřilo. A jdou na to důkladně. Začínají slavným případem „Phoenix Lights“ z roku 1997. Přestože letící záhadné lodě vidělo bezpočet svědků a byly vyfotografovány, oficiální místa oznámila – byly to světlice. Fakt mimozemské přítomnosti na Zemi americké vlády důsledně a přísně tají již od vlády prezidenta Trumana (1945-1953).

Phoenix Lights

Večer 13. března 1997 prolétlo nad 4milionovým městem Phoenix v Arizoně pět světelných objektů, které udržovaly formaci ve tvaru V. Záhadné vesmírné koráby vidělo mnoho svědků nejen nad městem. Lidé čekali na průlet Halleyovy komety, a tak měli připravené dalekohledy, fotoaparáty i kamery. Američtí ufologové dostali 800 hlášení. Někteří vetřelci byli zřejmě pronásledováni americkými stíhačkami. Dva světelné objekty se vznášely přímo nad leteckou základnou Luke Air Force Base a vzlétly proti nim stíhačky, které na ně vystřelily. Nicméně armáda oznámila, že lidé viděli světlice. Místní i federální úřady se odmítly UFO vážně zabývat. Svědci dodnes přesvědčivě promlouvají: bylo to obrovské plavidlo, které nízko a tiše proletělo nad zemí. Film dokumentuje další významné incidenty: vypovídají o nich například pilot amerického válečného námořnictva Graham Bethune či kosmonaut Edgar Mitchell, který veřejně prohlašuje, že události z Roswellu jsou skutečné a že americké vlády zatajují pravdu.

 

 

Poručík Robert Jacobs ve filmu popisuje, jak nafilmovali v roce 1964 útok UFO na raketu Atlas po jejím startu z Vandenbergovy letecké základny. Film mapuje také slavný incident na přísně střežené raketové Malmstromově základně v Montaně, kam přiletělo UFO a Američanům „vypnulo“ 12 raket s jadernými hlavicemi

 

Rusko, Británie a Francie – i tam létala a létají UFO. V roce 1999 zveřejnila ve Francii tzv. skupina Kometa zprávu o výzkumu UFO. Jde o jeden z nejprofesionálnějších výzkumů v této oblasti. Skupina armádních důstojníků a vědců zkoumala 500 případů výskytu UFO po celém světě se záměrem upozornit z obranných důvodů na tento fenomén. Produkce a režie filmu: James Fox, Tim Coleman a Boris Zubov. Rok distribuce 2002.

DOKUMENT ZDE :

Dokument UFO TV
Foto NASA

 

Reklama

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*